jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۳۶۷۵۶   ۲۰ شهريور ۱۴۰۰  |  ۰۹:۵۱

دادستانی تهران درباره محکومان هادی رضوی و حسین فریدون اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما، در پی اظهارات یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت مرخصی دو تن از محکومان، دادستانی تهران اعلام کرد: هادی رضوی قبل از انتشار خبر مرخصی اش در زندان به سر می‌برد. مرخصی قبلی او به دلیل قانونی رد مال بوده است که بخش قابل توجهی از رد مال نیز در همین مرخصی انجام شده است.

در این اطلاعیه آمده: حسین فریدون در مرخصی درمانی به سر می‌برد و با توجه به تجویز پزشکی قانونی وی تحت درمان و مداوا قرار دارد. مقرر شده که پس از اقدامات درمانی به زندان جهت ادامه تحمل حبس عودت داده شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها