jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۳۶۷۵۴   ۲۰ شهريور ۱۴۰۰  |  ۰۹:۵۱

مدیرکل بازرسی سازمان زندان‌ها به بوشهر اعزام می شود. با متخلف برخورد خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین، محمدمهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان ها در واکنش به ادعای سپبده قلیان در خصوص وضعیت زندان بوشهر در توئیتر نوشت: ۷ خرداد امسال در جریان ملاقات با زندانیان بوشهر، خانم سپیده قلیان وضعیت زندان بوشهر را فوق العاده توصیف کرد.
 
برای بررسی ادعا‌های عجیب اخیرش مدیرکل بازرسی سازمان زندان‌ها به بوشهر اعزام شده است. بی شک با احراز صحت یا کذب این ادعاها، با متخلف برخورد خواهد شد...
 
اعزام مدیرکل بازرسی سازمان به زندان های بوشهر/ با متخلف برخورد می شود +عکس
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها