jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۳۶۷۲۵   ۱۹ شهريور ۱۴۰۰  |  ۲۰:۱۶

یک نماینده پارلمان عراق با اشاره به اقدامات خصمانه نظامیان آمریکایی، گفت: نظامیان آمریکا به داعش برای هدف قرار دادن نیروهای عراقی کمک می کنند.

به گزارش جام جم آنلاین، «محمد کریم» نماینده پارلمان عراق سخنانی را در خصوص حمایت‌های ایالات متحده آمریکا از تروریست‌ های تکفیری داعش در کشورش مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، نماینده پارلمان عراق تصریح کرد: نیروهای آمریکایی به داعش برای هدف قرار دادن نیروهای امنیتی عراق کمک می‌کنند. ما بر خروج نظامیان آمریکایی از عراق اصرار داریم به ویژه که حملات به نیروهای امنیتی تکرار می‌شود.

وی اظهار داشت: عراق نمی‌تواند که ادامه حضور نظامیان آمریکایی را در اراضی خود بپذیرد به ویژه اینکه آنها جنایات زیادی را علیه نیروهای امنیتی و نیز نیروهای حشد الشعبی مرتکب شده اند.

محمد کریم در ادامه عنوان کرد: نیروهای آمریکایی در راستای کمک به نیروهای عراقی حرکت نمی‌کنند بلکه در راستای هدف قرار دادن نیروهای امنیتی و مرزبانی عراق به منظور کمک به داعش حرکت می‌کنند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها