نورد استریم ۲ ای‌جی، پیمانکار روسی پروژه انتقال گاز روسیه به آلمان از زیر دریای بالتیک، اعلام کرد که آخرین قطعه این خط لوله جوش داده شده و در زیر دریای بالتیک کار گذاشته شده است.
کد خبر: ۱۳۳۶۲۶۹
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، نورد استریم ۲ ای‌جی، پیمانکار روسی پروژه انتقال گاز روسیه به آلمان از زیر دریای بالتیک، اعلام کرد که آخرین قطعه این خط لوله جوش داده شده و در زیر دریای بالتیک کار گذاشته شده است.

طبق گفته این شرکت، حالا بخش آلمانی خط لوله به بخش دانمارکی آن وصل خواهد شد و راه برای اقدامات آماده سازی اولیه این خط‌لوله با هدف راه‌اندازی آن در پایان ۲۰۲۱ باز می‌شود.

این شرکت در بیانیه‌ای که برای رسانه‌ها منتشر شد اعلام کرد: در ۶ سپتامبر ۲۰۲۱ متخصصان کشتی لوله‌گذار فورچونا آخرین قطعه لوله دو مسیر نورداستریم ۲ را جوش دادند. به این ترتیب قطعه لوله ۲۰۰،۸۵۸ در بستر دریا در آب‌های آلمان جاگذاری شد. در قدم بعدی بخش آلمانی این خط‌لوله به بخشی که از دانمارک می‌آید به هم وصل می‌شوند.

خط‌لوله نورد استریم ۲ از دو مسیر لوله تشکیل می‌شود که برای انتقال سالانه ۵۵ میلیارد متر مکعب گاز روسیه به آلمان طراحی شده است.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها