jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۵۷۱۹   ۱۳ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۸:۳۰

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری یک باند ۳ نفره سارقان اماکن خصوصی در امام زاده داوود خبر داد و گفت: در این رابطه مالخر اموال سرقتی نیز دستگیر شد.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ ضرغام آذین در تشریح این خبر، اظهار کرد: در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان اجتماعی، مأموران کلانتری ۱۴۳ امام زاده داوود با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک باند حرفه‌ ای سرقت اماکن خصوصی در این منطقه باخبر شدند.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۴۳ با بررسی‌های همه جانبه مخفیگاه متهمان را که با تشکیل باندی ۳ نفره متشکل از ۲ زن و یک مرد را شناسایی کردند.

این مقام پلیسی، تصریح کرد: ضمن هماهنگی‌های قضائی، پس از تشکیل تیم‌های عملیاتی متهمان که در منازل استیجاری نقاط حاشیه‌ای محله امام زاده داوود سکونت داشتند که در اقدامی ضربتی همراه با یک مالخر دستگیر شدند.

آذین از کشف اموال سرقتی از مخفیگاه متهمان خبر داد و اظهار داشت: این سارقان حرفه‌ای در بازجویی‌های به عمل آمده در مجموع به ۳ فقره سرقت خانه، خودرو و یک باغ در محله امام زاده داوود به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتراف کردند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران همچنین اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها