jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۴۰۴۴   ۰۳ شهريور ۱۴۰۰  |  ۲۰:۵۶

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دو موبایل قاپ حرفه ای و کشف ۹۰ فقره سرقت در شمال تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ کارآگاه سعید دالوند رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفتگو با فارس از دستگیری 2 موبایل قاپ حرفه ای و کشف 90 فقره سرقت در شمال تهران خبر داد.

سرهنگ کارآگاه دالوند در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در پی شکایت یکی از رانندگان خودروهای سواری در خصوص موبایل قاپی 2 موتورسوار، مشخص شد که شاکی مشغول مکالمه تلفنی بوده که سارقان موبایل وی را قاپیده و در هنگام فرار با خودروی شاکی تصادف کرده اند و در نهایت پلاک موتورسیکلت سارقان در محل صحنه جرم جا مانده است.

وی تصریح کرد: با شناسایی مالک موتورسیکلت، متهم با دستور قضائی دستگیر شد ولی در ابتدا اعلام کرد که موتورسیکلتش توسط سارق یا سارقان سرقت شده است.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه متهم در پی جویی های قضائی به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار داشت که بعد از اطلاع از جاماندن پلاک انتظامی موتورسیکلتش برای فرار از قانون اعلام سرقت کرده است، افزود: وی به 90 فقره موبایل قاپی با همکاری همدستش اعتراف کرد.

کارآگاه دالوند تصریح کرد: در بررسی های پلیس به دست آمد متهم متواری نیز هنگام سرقت تلفن همراه توسط ماموران کلانتری دستگیر و اکنون در بازداشت قرار دارد.

سرهنگ دالوند با بیان این مطلب که تاکنون بیش از 80 نفر از مالباختگان شناسایی شده اند خاطرنشان کرد: هر2 سارق با دستور قضائی روانه زندان شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها