بنا به اعلام جمهوری آذربایجان؛

ناوهای موشک انداز ایران وارد باکو شدند

فرمانده منطقه سوم نیروی دریایی ارتش گفت: روسیه، سوریه، چین، نزوئلا، هند و هم‌چنین تیم کشورمان در مسابقات بین‌المللی غواصی ارتش‌های جهان در چابهار و کنارک شرکت می‌کنند.
کد خبر: ۱۳۳۳۴۱۷
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، امیر دریادار مصطفی تاج‌‎الدینی در حاشیه جلسه آمادگی مسابقات ارتش‌های جهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روسیه، سوریه، چین، نزوئلا، هند و هم‌چنین تیم کشورمان در مسابقات بین‌المللی غواصی ارتش‌های جهان در چابهار و کنارک شرکت می‌کنند.

فرمانده منطقه سوم نیروی دریایی ارتش افزود: این شمشمین دوره مسابقات غواصی عمق ارتش‌های جهان است که به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و منطقه سوم نیروی دریایی کنارک برگزار می‌شود. نیروی دریایی ارتش در سال‌های 2016 و 2017 میلادی که این مسابقات در کشور روسیه برگزار می‌شد موفق شد مقام دوم مسابقات شده و در سال 2019 هم مقام اول این مسابقات را از آن خود کرده است.

وی با بیان اینکه افتتاحیه این مسابقات با حضور مقامات ارشد نیروهای دریایی کشورهای شرکت کننده و هم‌چنین مقامات ارشد نظامی کشورمان در کنارک آغاز می‌شود؛ گفت: بیش از 100 ورزشکار در این مسابقات که تا 11 شهریورماه ادامه دارد شرکت می‌کنند و کاروان‌ها از امروز تمرینات خود را آغاز کرده‌اند.

دریادار تاج‌الدینی خاطرنشان کرد: هم‌زمان با این مسابقات، مسابقات جام دریا به میزبانی بندر انزلی و با حضور کشورهای روسیه، قزاقستان، آذربایجان و هم‌چنین تیم کشورمان  برگزار می‌شود؛ بدین صورت جمهوری اسلامی همزمان میزبان دو مسابقه بین‌المللی با حضور ارتش‌های جهان خواهد بود.

مسابقات بین المللی نظامی روسیه 2021 در 34 رشته از 31 مردادماه به مدت دو هفته در کشور روسیه به عنوان میزبان اصلی و کشورهای ایران، چین، بلاروس، قزاقستان،صربستان، قطر، هند، الجزایر، ویتنام، ازبکستان و ارمنستان برگزار خواهد شد که ایران و چابهار میزبان مسابقات غواصی عمق خواهد بود.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها