jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۳۳۳۷   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۶:۱۸

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری فردی خبر داد که در پوشش بازرس وزارت بهداشت از داروخانه ها کلاهبرداری می‌کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ جلیل موقوفه ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفتگو با فارس از دستگیری خانمی خبر داد که با ادعای اینکه بازرس وزرات بهداشت است از 3 داروخانه 10 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.

سرهنگ موقوفه ای در تشریح جزئیات خبر فوق اظهارداشت: روز گذشته یکی از متصدیان داروخانه‌ای در محدوده خیابان ابوذر با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس و اعلام کرد که خانمی به محل داروخانه مراجعه کرده و مدعی است بازرس وزارت بهداشت است و قصد بازرسی از داروخانه را دارد ولی به بهانه های مختلف پیشنهاد پرداخت پول می دهد.

وی با بیان اینکه بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری 161 ابوذر برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شد، ادامه داد: در بررسی های پلیسی مشخص شد که مدارک همراه این خانم جعلی بوده و بازرس وزارت بهداشت نیست.

رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: متهم برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری ابوذر منتقل شد و به 3 فقره اخاذی به همین شیوه از متصدیان داروخانه ها اعتراف کرد.

سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه با تلاش پلیس هر سه مالباخته شناسایی شدند، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی کلاهبرداری ها را 10 میلیارد ریال اعلام کرده اند.

وی گفت: متهم با دستور قضائی برای کشف سایر جرایم مشابه در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها