jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۳۳۲۹   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۶:۰۰

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند ۶ نفره زورگیری و کشف ۲۰۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفتگو با  فارس از دستگیری اعضای باند 6 نفره سارقان موبایل قاپان خشن در پایتخت خبر داد و گفت: سارقان به بیش از 200 فقره زورگیری و سرقت تلفن همراه اعتراف کردند.

سردار لطفی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: مدتی قبل مرد جوانی به پلیس آگاهی مراجعه و اظهار کرد که در حال عبور از خیابان قزوین بوده که راکبین موتورسیکلتی راه را بر روی وی مسدود کرده و با تهدید قمه و چاقو تلفن همراهش را به زور سرقت کردند.

وی تصریح کرد: کارآگاهان در پی جویی‌های انتظامی به سرنخی از حضور یک سارق جوان سابقه دار دست یافتند و در ادامه مخفیگاه وی را در جنوب تهران شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه با شناسایی یکی از متهمان، کارآگاهان موفق به شناسایی ۵ همدست دیگر وی شدند، افزود: پس از هماهنگی های قضائی اعضای این باند 6 نفره در عملیات های مختلف در جنوب تهران دستگیر شدند.

وی گفت: متهمان به 200 فقره زورگیری اعتراف کرده و در این رابطه 2 دستگاه موتورسیکلتی که متهمان در سرقت هایشان از آن استفاده می کردند، توقیف شد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت به شیوه سرقت این باند اشاره و تصریح کرد: متهمان در مرکز و شمال و شمال غربی شهر پرسه زده و با شناسایی افرادی که گوشی تلفن همراه مدل بالا داشتند، گوشی ها را با تهدید سرقت و سپس آنها را به مالخران می فروختند.

سردار لطفی گفت: با توجه به دستگیری تمامی اعضای باند سرقت ، تحقیقات پلیسی برای شناسایی مالباختگان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها