jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۱۳۳۰۳۷۵   ۱۴ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۳:۵۹

بانوی کاراته کای وزن منفی 55 کلیوگرم کشورمان در مصاف با حریف ترکیه ای به برتری دست یافت اما نبرد دوم خود را وگذار کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، در آغاز رقابت های کاراته برای نمایندگان ایران، سارا بهمنیار، بانوی کارته‌کاری وزن منفی 55 کیلوگرم کشورمان در اولین مبارزه خود در گروه A مقابل سراب اوزچلیک از ترکیه رفت و با نتیجه به 5 بر 4 به پیروزی رسید.

بهمنیار در شرایطی به پیروزی دست یافت که تا آخرین دقایق 4 بر 2 عقب بود و با یک فن 3 امتیازی به برتری رسید.

کاراته‌کای کشورمان در گروه یک با حریفانی از کشور های ترکیه، چین تایپه و بلغارستان همگروه است.

 در دومین مبارزه خود در گروه A مقابل وِن زویون از چین تایپه با نتیجه به 5 بر یک شکست خورد.

بانوی کاراته‌کای کشورمان در حالی این مبارزه را با نتیجه 5 بر یک واگذار کرد که ون تزو یان از چین تایپه با 7110 امتیاز نفر دوم رنکینگ وزن منفی 55 کیلوگرم است و دارای 2 برنز جهان و 3 طلا و یک نقره آسیا است.

نماینده وزن منفی 55 کیلوگرم بانوان کشورمان تا دقایقی دیگر در دور سوم رقابت‌ها  مقابل ایوت گورانوا 21 ساله از بلغارستان خواهد رفت، گورانوا با 2970 امیتاز رتبه 27 رنکینگ را دارد و از طریق مسابقات گزینشی پاریس موفق به کسب سهمیه المپیک شد وی یک برنز جهان و یک برنز اروپا را در کارنامه خود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها