jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۰۳۶۶   ۱۴ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۳:۲۱

مرد هندوستانی و خانواده اش با دیدن کروکدیل غول پیکری که وارد خانه آنها شده بود دچار وحشت شدند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ورود ناگهانی کروکدیل به داخل حیاط یک خانه در هند موجب شوک صاحبخانه و خانواده اش شد. اعضای خانواده با دیدن این کروکدیل ۸ فوتی (۲.۴ متری) دچار وحشت شدند. این اتفاق در منطقه «ساوای مادهوپور» در ایالت راجساتان هند رخ داد.

پس از وقوع این حادثه افراد خانواده با اداره جنگلبانی محل تماس گرفتند و از آن‌ها برای شکار و انتقال کروکدیل کمک خواستند. ماموران جنگلبانی پس از ۲ ساعت تلاش موفق به کنترل و شکار کروکدیل شدند. ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر و تبدیل به ویدئویی داغ شد چگونگی شکار کروکدیل توسط ماموران جنگلبانی را نشان می‌هد.
 
تعداد بازدید : 210


در این ویدئو مشاهده می‌شود آن‌ها با کمک تجهیزات ویژه این حیوان را شکار و به محل امن منتقل می‌کنند. در هنگام عملیات شکار تعدادی از افراد محلی نیز در محل تجمع کرده و نظاره گر شکار کروکدیل بودند. بنا به گزارش رسانه‌های محلی این کروکدیل پس از بارش باران شدید از برکه‌ای که در نزدیک این خانه مسکونی قرار داشت خارج و وارد محوطه این خانه شده بود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها