پیشنهادهایی به دولت سیزدهم برای آن که فاصله‌گذاری‌اش را با دولت های قبلی در نحوه خدمت به مردم نشان دهد

عبرت‌های ۸ ساله برای دولت جدید

پیام مردم درانتخابات امسال پیام تغییر وضع موجود بود

رئیس جمهور در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری گفت: پیام مردم درانتخابات امسال پیام تغییر وضع موجود بود
کد خبر: ۱۳۲۹۹۶۲

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛  سیدابراهیم رئیسی در ادامه سخنانش در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری افزود: من به جاست نسبت به همه خدماتی که تاکنون در این ۴۰ ساله انجام شده است و همه کسانی که در پیشرفت این کشور نقش داشتند، صمیمانه سپاسگزار باشم و نسبت به همه کسانی که خدمت کردند و در این پیشرفت‌ها سهیم بودند، باید ادای احترام بکنم.
 
تعداد بازدید : 8

رئیس جمهور با بیان این که انتخابات ۲۸ خرداد جلوه‌ای از مردم سالاری دینی بود گفت: در این انتخابات مردم علیرغم همه دشمنی‌های دشمنان، علیرغم همه شرایط بهداشتی، وضعیت کرونایی و مشکلاتی که بود حضوری باشکوه داشتند حماسه‌ای بزرگ خلق کردند در کنار حماسه‌هایی که تاکنون به دست توانای مردم و با اراده مردم خلق شده است.

رئیسی افزود: ۲۸ خرداد حماسه‌ای بود که دشمنان را ناامید و دوستان را امیدوار کرد و در این حماسه همه مردم نقش داشتند.

رئیس جمهور گفت: باید از همه اقشار، همه مردم و ملت عزیز و بزرگوارمان، پیر و جوان از همه گویش ها، اقوام و مذاهب و از همه مردم عزیزمان به ویژه آنان که مردم را به مشارکت و بحث و برانگیختن برای حضور در انتخابات دعوت کردند، از عزیزان فرهیخته‌ای که نقش آفرین بودند به ویژه در رأس همه رهبری معظم انقلاب اسلامی حماسه‌ای باشکوه با حضور مردم خلق کرد.

رئیسی ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری انتخابات با تاکید بر اینکه این حماسه مردم پیام‌هایی داشت، افزود: پیام مردم در ۲۸ خرداد پیام تحول خواهی، پیام عدالت خواهی، پیام مبارزه با فساد، مبارزه با فقر و مبارزه با تبعیض بود.

رئیس جمهور گفت: پیام مردم در ۲۸ خرداد پیام اجرای سیاست‌های اعلامی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود، پیام توجه به ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و پاسداری و پاسداست از خون مطهر شهیدان و وصایای ارزشمند آنان بود.

 رئیسی افزود: پیام ۲۸ خرداد پیام ضرورت رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی جامعه بود.
رئیس جمهور گفت: این‌ها پیام‌هایی بود که مردم عزیزمان با رأی خودشان دادند و خواستند از دولت برخاسته از رأی مردم تحقق ببخشد عدالت را، با فساد مبارزه کند، به روابط ناسالم اداری، به رانت خواری‌ها و به هرگونه ضد ارزشی که هیچ گونه تناسبی با اساس انقلاب، نظام و ارزش‌ها در این کشور ندارد، پایان دهد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها