jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۹۸۷۴   ۱۱ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۷:۵۸

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در برخی مقاطع مسیر رفت و برگشت محور کندوان همچنین آزادراه کرج - قزوین - کرج نشان می‌دهد.

به گزارش جام جم آنلاین، علی‌اکبر آشوری در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اغلب محورهای مواصلاتی کشور تردد روان است.

ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین - کرج و محور کندوان

وی در تشریح وضعیت ترافیکی راه‌ ها بیان کرد: در حال حاضر در محور کندوان مسیر جنوب به شمال محدود‌ه‌های سرودار و پل زنگوله همچنین مسیر شمال به جنوب محدوده پل دزدبن ترافیک سنگین است.

آشوری اضافه کرد: در حال حاضر دوربین‌ های نظارت تصویری، ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین بین استاندارد و مهرویلا و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل‌فردیس نشان می‌دهد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها از تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه و آزادراه‌های تهران - شمال و قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

بیشترین تردد جاده‌ای بین ساعات 18 تا 19

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در شبانه‌روز گذشته کل تردد ثبت‌ شده در جاده‌ ها براساس اطلاعات 2 هزار و 302 دستگاه تردد شمار نسبت به روز قبل 3.2 درصد کاهش نشان می‌دهد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 13.2 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه‌ کرج - تهران - کرج پرترافیک ترین جاده کشور

آشوری اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته آزادراه کرج - تهران با 134 هزار تردد، پرترددترین جاده کشور بود و پس از آن آزادراه‌های تهران - کرج و قزوین - کرج پرترافیک‌ترین جاده‌ها بودند.

انسداد جاده شهداد - نهبندان و محور پونل - خلخال

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به انسداد 6 محور به دلیل نبود ایمنی گفت:‌ در این باره می‌توان به محورهایی نظیر شمشک - دیزین، خرم‌آباد - پلدختر،‌ پونل - خلخال و شهداد - نهبندان اشاره کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سال تحصیلی با ١٠هزار کلاس جدید

سال تحصیلی با ١٠هزار کلاس جدید

ماه مهر همواره یادآور فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت، تبلور تلاش و تکاپوی پرشتاب و شوق‌انگیز برای فتح قله‌های دانش و کرامت انسانی است تا هرچه بیشتر زنگارهای جهل و نادانی از پیکره جامعه زدوده‌شود و انسان‌ها در مسیر حیات بخش آگاهی و تکامل قرار گیرند.

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها