jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۹۴۰۱   ۰۹ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۹:۱۶

آخرین هفته بیستم دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران با اشک ها لبخندهای متفاوتی به پایان رسید.

به گزارش جام جم آنلاین، هفته سی‌ام مسابقات لیگ برتر با برگزاری هشت دیدار پیگیری شد و در این مسابقات شاهد اشک‌ها و لبخندها بودیم.

در این هفته اتفاقات عجیبی رخ داد که در زیر به آن اشاره می شود.

قهرمانی پرسپولیس با وجود دسیسه ها!

پرسپولیس در روزی که پیش بینی می شد کار سختی مقابل پیکان داشته باشد کار را طوفانی آغاز کرد و اجازه نداد تارتار و تیمش خودشان را پیدا کنند.

در نهایت هم پنجمین قهرمانی پرسپولیس در شهر قدس رقم خورد. قهرمانی که گل محمدی مدعی شد برای نرسیدن به آن دسیسه هایی شد و در طول راه تنهایی هایی را حس کردند.

تلخ ترین برد سپاهان در آزادی

دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان یکی از حساس‌ترین مسابقات این هفته بود که با برتری شاگردان نویدکیا به اتمام رسید اما این پیروزی برای زردپوشان غم انگیز بود.

شاید تلخ ترین برد سال سپاهان در آزادی زمانی اتفاق افتاد که این تیم فهمید کار از کار گذشته است. در مقابل استقلال بعد از هفته ها شکست خورد.

از قهرمانیِ با دسیسه تا تلخ ترین برد سپاهان / اشک، لبخند و خداحافظی در ایستگاه آخر (+عکس)

تیمی که بعد از شکست مقابل پرسپولیس در لیگ به هیچ تیمی رحم نکرده و در تمایم مسابقات پیروز شده بود در گام آخر بازی را در ورزشگاه آزادی به حریفش واگذار کرد.

ذوب آهن باخت اما خندید

ذوب آهن مجتبی حسینی در نیم فصل دوم روز خوش نداشت و لحظه به لحظه مثل شمع آب می شد اما شام آخر این مربی و شاگردانش در لیگ بیستم با شادی و خنده صرف شد.

از قهرمانیِ با دسیسه تا تلخ ترین برد سپاهان / اشک، لبخند و خداحافظی در ایستگاه آخر (+عکس)

نماینده اصفهان که از آن به عنوان نایب قهرمان آسیا در این شهر یاد می کنند در بازی که مس جوانمردانه به میدان رفت با یک گل باخت اما شکست سایپا به کام مردان حسینی شیرین شد و این تیم را در لیگ برتر حفط کرد تا کام فوتبال اصفهان با از دست رفتن قهرمانی سپاهان و سقوط ذوب آهن تلخ نشود.

وداع تلخ سایپا با لیگ در تبریز

سایپا که در 2 بازی آخر خود عملکردی امیدوارانه داشت در بازی با تراکتور با انگیزه و امید به پیروزی وارد زمین شد اما گل زودهنگام واسعی تمام برنامه های تیم پایتخت را به هم زد تا نارنجی پوشان در تبریز با لیگ برتر وداع کنند.

ششمی فولاد با خداحافظی تلویحی نکونام

دیدار پدیده و فولاد در شرایطی به تساوی بدون گل رسید که شاگردان نکونام برای حفظ جایگاه چهارمی فصل گذشته نیاز به پیروزی داشتند. در نهایت هم این اتفاق صورت نگرفت تا نکونام تلوویحا اشاره کند که فصل بعد در فولاد نخواهد بود.

تساوی نساجی با گل گهر در فصل ناداوری برای قلعه نویی!

دیدار نساجی و گل گهر در سیرجان با نتیجه ای خوب برای نساجی به اتمام رسید. در این بازی فوتبال جوانمردانه ای از سوی نساجی ارائه شد و در پایان این بازی قلعه نویی به اتفاقاتی که در این یکی دو سال برای وی رخ داده اشاره و از آنها ابراز ناراحتی کرد.

از قهرمانیِ با دسیسه تا تلخ ترین برد سپاهان / اشک، لبخند و خداحافظی در ایستگاه آخر (+عکس)

گل گهر در شرایطی سهمیه احتمالی آسیا را از دست داد که قلعه نویی اعتقاد داشت در 20 مسابقه علیه وی ناداوری صورت گرفته است.

شکست آلومینیوم افشاگری در مورد برخی بازیکنان

در روزی که نفت مسجد سلیمان موفق شد آلومینیوم را در خانه اش شکست دهد خرمگاه در نشست خبری ادعا کرد برخی بازیکنان این تیم به فکر فصل آینده خود بودند.

از قهرمانیِ با دسیسه تا تلخ ترین برد سپاهان / اشک، لبخند و خداحافظی در ایستگاه آخر (+عکس)

مربی آلومینیوم به خاطر نتایج هفته های اخیر این تیم از هواداران اراکی عذر خواهی کرد و مدعی شد برخی بازیکنان چون به فکر سال اینده بودند در ایین هفته ها تمرکز نداشتند.

پیروزی نفت در خنثی ترین بازی لیگ

بازی در آبادان آنقدر در جدول بی تاثیر بود که اکبرپور قبل از بازی مدعی شد مجبور شدیم به آبادان سفر کنیم.

نفت با برتری روز آخر در جایگاه دهم جدول جا خشک کرد و ماشین سازی که از هفته ها قبل سقوط کرده بود با این شکست، با لیگ برتر وداع کرد.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها