jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۹۳۹۶   ۰۹ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۳۰

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور از بروز ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده سیاه بیشه و بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان‌های مازندران و گیلان خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ های کشور‌، اظهار کرد: بر اساس اطلاعات 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

3 آزادراه پرتردد کشور در شبانه روز گذشته

وی تصریح کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با 126 هزار تردد آزادراه تهران-کرج‌‌ با 106 هزار تردد و آزادراه قزوین-کرج‌ با 97 هزار تردد، ثبت شد.

نبود ایمنی عامل انسداد 6 جاده

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به انسداد 6 محور به دلیل نبود ایمنی در مسیر، افزود: در حال حاضر جاده پونل-خلخال، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور شهداد-نهبندان‌‌، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده خرم‌آباد-پل دختر، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود ‌است.

ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس

محرابی نیا از بروز ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده سیاه بیشه خبر داد.

وی ادامه داد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محور‌های فیروزکوه و هراز همچنین آزادراه‌های قزوین-رشت و تهران-شمال در مسیر رفت و برگشت نشان می دهد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور همچنین از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک خبر داد.

باران در جاده های 2 استان

محرابی نیا درباره وضعیت جوی راه‌ها از بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان های مازندران و گیلان و بارش باران در جاده چالوس گفت و افزود: در دیگر محورهای کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

جاده‌ ها بین ساعات 4 تا 5 صبح خلوت ترند

وی تصریح کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2287 دستگاه ترددشمار فعال جاده‌ای، نسبت به روز قبل 4 درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 10.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها