jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۹۲۰۹   ۰۹ مرداد ۱۴۰۰  |  ۰۸:۳۷

سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش با وجود توطئه، نقشه و برنامه‌های از پیش طراحی شده به قهرمانی دست یافت.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، یحیی گل‌محمدی بعد از پنجمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنیم. از همه کسانی که زحمت کشیدند و این اتفاق بزرگ رخ داد، تشکر می‌کنم. کار خیلی بزرگی انجام دادیم. این سخت‌ترین و با ارزش‌ترین قهرمانی ما بود. علی رغم توطئه‌ها و نقشه کشی‌ها و برنامه ریزی‌ها به قهرمانی رسیدیم. این یک واقعیت است. مشکلات زیادی داشتیم. شرایط برای قهرمانی سخت بود. ما با اراده خداوند و بازیکنان قهرمان شدیم.

سرمربی پرسپولیس درباره درگیری‌های ذهنی به علت مسائل بیرون از زمین و مشکلات مالی گفت: خیلی از ماه‌ها تنها بودیم. شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم. از شروع فصل چه اتفاقاتی رخ داد. ما وقتی به فینال آسیا هم رسیدیم مشکلات وجود داشت. اراده‌ای که بازیکنان ما نشان دادند، فراتر از مشکلات بود و با غیرت و شرف خود قهرمان شدند.

وی درباره اتمام قرارداد خیلی از بازیکنان پرسپولیس گفت: شرایط سخت است. ما باید به لیگ قهرمانان آسیا برویم. باید قرارداد بازیکنان تمدید شود. این یک واقعیت است که این بازیکنان بهترین‌های ایران هستند. ما همراهانی را هم از دست دادیم. مهرداد میناوند، علی انصاریان و ... را از دست دادیم و مدیون این نفرات هستیم.

گل‌محمدی هم‌چنین در نشست خبری بعد از قهرمانی تیمش در لیگ بیستم گفت: واقعا نمی‌توان درباره بازی زیاد صحبت کرد. دوست دارم این قهرمانی را به همه هواداران عزیز تقدیم کنیم که در گرما و سرما ما را حمایت کردند. قطعا بدون این حمایت، قهرمان نمی‌شدیم. این قهرمانی را به روح بزرگ مهرداد میناوند، علی انصاریان، بهروز خورشیدی و هوادارانی که سال گذشته جان خود را به خاطر تیم و کرونا از دست دادند، تقدیم می‌کنیم. برای این عزیزان آرزوی مغفرت دارم.

او ادامه داد: این قهرمانی به راحتی به دست نیامد. این قهرمانی حاصل تلاش افراد زیادی بود که کنار تیم بودند. به خصوص بازیکنان که با غیرت و شرف خود دست به کار بزرگی زدند. با وجود همه مشکلاتی که داشتیم و توطئه‌ها، دسیسه‌ها و برنامه‌ریزی‌ها برای قهرمان نشدن پرسپولیس، با اراده خداوند و بازیکنان قهرمان شدیم و این مهم را انجام دادیم. فکر می‌کنم سخت‌ترین و با ارزش‌ترین قهرمانی ما بود. امسال خیلی‌ها دوست داشتند ما قهرمان نشویم، اما این اتفاق خوب رخ داد.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به واکسیناسیون عمومی در کشور گفت: برای مردم آرزوی سلامتی دارم، اما از مسوولان محترم می‌خواهم با توجه به شرایط موجود، واکسیناسیون را سرعت ببخشند.

گل‌محمدی درباره بازی نیز گفت: ما می‌توانستیم گل سوم را هم بزنیم، اما در نیمه دوم طبیعی بود که یک مقدار عقب برویم و تیم حریف جلوتر بیاید. البته شرایط آب و هوایی هم مناسب نبود، چون باد به سمت زمین ما می‌وزید، ولی نتیجه خوبی گرفتیم. باید با ریسک کم‌تری بازی می‌کردیم. خودمان خواستیم وسط زمین شلوغ‌تر شود و با نفرات بیش‌تری دفاع کنیم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها