jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۱۳۲۸۹۶۷   ۰۶ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۳:۰۶

محسن کیایی، بازیگر کشورمان از مسوولان خواست قهرمانان و افتخارآفرینان کشورمان را سرخورده نکنند.

به گزارش جام جم آنلاین، بعد از پست انتقادی محسن کیایی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره عدم استقبال از ناهید کیانی، بانوی تکواندوکار کشورمان در هنگام ورود به ایران، تصاویری در فضای مجازی منتشر شد که نشان می داد اعضای کمیته ملی المپیک در فرودگاه حاضر شدند و به پیشواز ستارگان المپیکی ایران رفتند. کمااینکه کمیته ملی المپیک هم ادعای محسن کیایی را رد کرد و گفت؛ ما به استقبال تمام ورزشکاران رفتیم.
 
محسن کیایی، در واکنش به رد ادعایش در خصوص عدم استقبال اعضای کمیته ملی المپیک از ناهید کیانی در فرودگاه امام خمینی(ره) در گفت و گو با جام جم آنلاین بیان کرد: دیروز همراه با دیگران همکارانم در سریال «بی گناه» در پارکینگ فرودگاه امام خمینی(ره) مشغول فیلمبرداری بودیم که خیلی اتفاقی خانم ناهید کیانی، تکواندوکار ملی پوش کشورمان را در بازگشت از بازی های المپیک توکیو دیدیم. کسی که به المپیک توکیو رفته بود تا برای نام و پرچم ایران بجنگد. او را دیدیم که در بازگشت به وطن خیلی مغموم و ناراحت بود و جز خانواده شان کسی همراهشان نبود. بنابراین به حکم سپاس و قدرشناسی از طرف تمام همکارانمان در این سریال دسته گلی تهیه کردیم و با او عکس گرفتیم و صحبت کردیم. حالا اینکه در سالن داخلی فرودگاه چه گذشته و چه کسی یا چه هیاتی برای استقبال از ایشان یا به نیت استقبال از یک گروه ورزشی دیگر آمده بودند و اتفاقی با ایشان مواجه شدند را نمی دانم! راستش را بخواهید بنده اصلا هیچ هیات همراهی برای استقبال از ناهید کیانی در فرودگاه ندیدم. 
   
بازیگر فیلم هایی چون «ضد گلوله»، «عصر یخبندان» و «خط ویژه» تاکید کرد: در المپیک توکیو در حق ناهید کیانی (که بنده هیچ شناخت قبلی روی ایشان نداشتم) کوتاهی شد و بنابراین من نه تنها برای حمایت از او بلکه برای حمایت از تمام کسانیکه برای عزت و سرافرازی این کشور می کوشند، پستی در اینستاگرام منتشر کردم. چرا که امروز باید حواسمان به ناهید کیانی و ناهید کیانی ها باشد، نه اینکه 4 سال دیگر در آستانه المپیک دنبال شان بگردیم که کجا هستند تا برای افتخار کشورمان بجنگند.
 
کیایی در پایان خاطرنشان کرد: خانم کیانی در جو رسانه ای سیاسی و متشنجی که پیرو یک رویارویی ورزشی ایجاد شده بود، تمریناتش را انجام داد و پا به میدان مسابقه گذاشت. با مسابقه ای که از ایشان در روز یکشنبه دیدم، مطمئنم که اگر در چنین مسابقه ای با چنین جو استرس زایی مبارزه نمی کرد خیلی شانس داشت. فشارها و فضای موجود در آن مسابقه به شدت روی ایشان و روحیه شان تاثیر گذاشت و ظاهرا کسی هم حواسش به او نبود. در حالیکه باید تمام حواس و توجه مان معطوف به افتخارآفرینان مان باشد. مگر ما چند ورزشکار خانم داریم که تمام زندگی شان را از سنین جوانی روی ورزش و افتخارآفرینی برای کشورمان گذاشتند؟ آنها در بهترین سالهای عمرشان انواع و اقسام ورزش های سنگین، رژیم های سخت، داروهای مکمل و... را از سر می گذرانند تا به المپیک راه پیدا کنند و بعد اگر در المپیک موفق نشوند، هیچ! موارد مثل ایشان زیاد است. چرا ورزشکار ما باید پنهانی از استخر یخ برزیل استفاده کند؟ جز این است که به قدر کافی امکانات و توجه و بها به آنها نمی دهیم. رها کردن قهرمانان، نخبه گان و افتخارآفرینان کشورمان هیچ چیز جز ضرر برای کشورمان ندارد. همین و بس.    
 
واکنش محسن کیایی به رد ادعایش در مورد ناهید کیانی (+عکس) 
 
واکنش محسن کیایی به رد ادعایش در مورد ناهید کیانی (+عکس)
 
واکنش محسن کیایی به رد ادعایش در مورد ناهید کیانی (+عکس)
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

پس از یک دهه وقفه، خوشبختانه در دوره اخیر ریاست محترم سازمان صداوسیما، گره از کار ساخت دو پروژه الف ویژه که سال‌ها گرفتار مشکلات و موانعی بودند باز شد و کلید خوردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها