jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۷۵۰۵   ۲۸ تير ۱۴۰۰  |  ۱۸:۰۴

وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن به استراتژی محرمانه ریاض برای ضربه زدن به انصارالله یمن اشاره کرد.

به گزارش جام جم آنلاین، ضیف‌الله الشامی وزیر اطلاع‌رسانی دولت نجات ملی یمن در صفحه فیسبوک خود اعلام کرد که ائتلاف سعودی راهبردی را برای متفرق کردن مردم یمن از اطراف انصارالله و هدف گرفتن این جنبش دارد.

وی در صفحه فیسبوک خود نوشت: مهم‌ترین راهبردی که «دشمن» در این زمینه دارد «ساقط کردن انصارالله از داخل» نام دارد و بسیار محرمانه است. این استراتژی پنج گروه یعنی ملت، پایگاه‌های انصارالله، شهروندان، رزمندگان و تصمیم‌گیرندگان سیاسی و نظامی را هدف می‌گیرد.

وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن اعلام کرد: از جمله اهدافی که این راهبرد دنبال می‌کند، تشویق مردم به مقابله با انصارالله و خلاص شدن از آن، ایجاد نارضایتی در میان رزمندگان برای فرار از جبهه‌ها و سردرگم کردن تصمیم‌گیرندگان سیاسی و نظامی است.

وی درباره فعالیت رسانه‌ای گنجانده شده در این راهبرد گفت: در این طرح ۲۲ فعالیت رسانه‌ای ذکر شده است که هدف از آن پمپاژ رسانه‌ای برای معرفی کردن انصارالله به عنوان عامل تمام بدبختی‌ها به ملت یمن، تفکیک جبهه انصارالله از داخل و ایجاد شک میان اعضای آن است.

الشامی تأکید کرد: از بارزترین موضوعاتی که در این حملات رسانه‌ای تبلیغ خواهد شد، این است که گفته شود حوثی‌ها با گروهک‌های تروریستی در خارج و القاعده و داعش در یمن در ارتباطند.

وی در پایان بر ضرورت مقابله با تحرکات و توطئه‌ها در این زمینه تاکید کرد.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها