jamejamonline
سیاسی قوه قضائیه کد خبر: ۱۳۲۶۸۲۷   ۲۵ تير ۱۴۰۰  |  ۱۲:۳۳

رییس سازمان زندان ها درخصوص علت حضور رئیس قوه قضاییه در زندان ایلام توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش جام جم آنلاین، محمد مهدی حاج محمدی، رییس سازمان زندان ها در صفحه شخصی خود نوشت:«زندان ایلام!. اولین بازدید در اولین سفر استانی در اولین روزهای خدمت به عنوان رئیس قوه قضاییه اتفاق نبود، انتخاب بود.یعنی زندان برای ایشان خیلی مهم است.

قابل توجه ما زندانبانان، همکاران عزیز قضایی ام، مسئولین و همه...

شهید همت: ما در مقابل تمام کسانی که راه کج می روند، مسئولیم.»

علت حضور رئیس قوه قضاییه در زندان ایلام چه بود؟ (+عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

دیپلماسی سلامت

دیپلماسی سلامت

یکی از مهم‌ترین زمینه‌ها در حوزه فعالیت سیاست خارجی هر کشور، تامین منافع ملی است. درواقع ما باید وزارت امورخارجه را یک ایران خارج از کشور و خارج از مرز بدانیم. یعنی وزیر خارجه، وزیر بهداشت ایران در خارج از مرزها است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها