jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۲۴۶۰۴   ۱۳ تير ۱۴۰۰  |  ۱۴:۳۸

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت؛

دستاورد کرونا در بوشهر 411 بستری و 6 فوتی

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ شنبه 12 تیر ماه، 411 نفر است.

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر دکتر سعید کشمیری اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 105 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند که از این تعداد ابتلای 61  مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 95  بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد 79  نفر از آنها مثبت قطعی بوده‎ اند.

وی با بیان اینکه هم اکنون 48 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، 18 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز 6 مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، 3 آقا  با 65 سال سن با سابقه بیماری زمینه ای دیابت و  61 و 37 سال سن بدون سابقه بیماری و 3 خانم با50 و 42 با سابقه بیماری زمینه ای چربی خون و فشار خون و 50 سال سن بدون سابقه بیماری در استان بوشهر به ثبت رسید.

وی افزود: تا کنون  1270  نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 53863  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
دکتر کشمیری بیان کرد: طبق رنگبندی جدید سامانه ماسک از 12 تیرماه تعداد 6 شهرستان استان قرمز و پر خطر و 4 شهرستان در وضعیت نارنجی و خطرناک قرار دارد.

وی افزود: شهرستان های دیلم،گناوه، دشتی، تنگستان، عسلویه و جم در وضعیت قرمز و پر خطر و شهرستان های بوشهر، دشتستان، دیر و کنگان در وضعیت نارنجی و خطرناک که این شرایط نیاز به تشدید رعایت پروتکل‎‌های بهداشتی را ایجاب می‌کند
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها