jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۳۴۲۸   ۰۶ تير ۱۴۰۰  |  ۱۸:۳۲

بر اساس دستورالعمل جدید سازمان تامین اجتماعی، کارفرمایان کارگاه‌های دارای بدهی قطعی تا اسفند ۱۳۹۹، تا پایان تیرماه امسال برای بهره‌مندی از بخشودگی جرائم بیمه‌ای فرصت دارند.

به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس دستورالعمل جدید سازمان تامین اجتماعی، کارفرمایان کارگاه‌های دارای بدهی قطعی تا اسفند ۱۳۹۹، تا پایان تیرماه امسال برای بهره‌مندی از بخشودگی جرائم بیمه‌ ای فرصت دارند.

سازمان تامین اجتماعی در دستورالعملی، نحوه بخشودگی جرائم بیمه‌ ای سال ۱۴۰۰ واحد‌های تولیدی، خدماتی و اصناف را اعلام کرد.

بر اساس این دستورالعمل کارفرمایان کارگاه‌های دارای بدهی قطعی تا اسفند ۱۳۹۹، تا پایان تیرماه امسال فرصت دارند با ورود به سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی نسبت به ثبت درخواست خود مبنی‌بر بهره‌مندی از بخشودگی جرائم بیمه‌ ای اقدام کنند.

همچنین تمامی کارفرمایان مشمول این طرح، در صورت درخواست بهره‌مندی از بخشودگی جرائم برای ردیف پیمان‌های دارای بدهی قطعی تا اسفند ۱۳۹۹، ابتدا با ورود به سامانه مذکور نسبت به ثبت درخواست برای دفتر مرکزی یا کارگاه خود که فهرست حق بیمه کارکنان را ارسال می‌کنند (صرف‌نظر از وجود بدهی قطعی) اقدام و در صورت احراز تمامی شرایط، متعاقبا درخواست خود را برای ردیف پیمان دارای بدهی قطعی موردنظر تا اسفند ماه ۱۳۹۹ به صورت جداگانه و در مهلت مقرر ثبت کنند.

در بخش دیگری از این دستورالعمل آمده است: «آن دسته از کارفرمایانی که حسب ضوابط مربوطه نسبت به تقسیط بدهی‌ های خود تا اسفندماه ۱۳۹۹ با احتساب جرائم متعلقه اقدام کرده‌اند، در صورت ثبت درخواست خود از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان در مهلت تعیین شده و احراز کامل شرایط می‌توانند با تبدیل به حال تقسیط گذشته در اجرای بخشنامه موصوف در زمان ارائه تضامین برای تقسیط دیون خود، از تسهیلات بخشودگی جرائم جاری نیز بهره‌مند شوند».

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها