jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۵۹۵   ۰۲ تير ۱۴۰۰  |  ۱۸:۰۷

مدیرمنابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد:

استخدام 970 نفر در آموزش و پرورش استان در سال 1400

مدیرمنابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در سال جاری، 970 نفر به 2 روش آزمون استخدامی و کنکور سراسری جذب آموزش و پرورش استان می شوند.

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر؛ حمدالله اژدری  با اشاره به برگزاری آزمون جدید استخدام آموزش و پرورش در سال 1400 اظهار کرد: در این آزمون که اطلاعیه ثبت‌نام آن به زودی توسط سازمان سنجش منتشر می شود، 545 نفر جذب آموزش و پرورش استان می شوند.
وی ادامه داد: از این تعداد 215 نفر به عنوان آموزگار ابتدایی، 10 نفر آموزگار مدارس استثنایی، 165 نفر دبیر، 69 هنرآموز و استادکار و 86 نفر به عنوان مراقب سلامت، مربی امور تربیتی و مشاور استخدام می شوند.
اژدی در خصوص استخدام کارنامه سبزها بیان کرد: موضوع جذب افراد دارای کارنامه سبز در آزمون استخدامی سال 99 منتفی است و همه داوطلبان باید در آزمون سال جاری ثبت‌نام کنند.
مدیرمنابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: همچنین در کنکور سراسری سال جاری، 425 سهمیه در دانشگاه فرهنگیان برای آموزش و پرورش استان اختصاص داده شده که نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش یافته است.
وی اضافه کرد: دانش‌آموزان مستعد و علاقه‌مند هم استانی را برای جذب و استخدام در آموزش و پرورش به انتخاب رشته‌های دانشگاه فرهنگیان دعوت می‌کنیم.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
گردشگری عشایری در استان تقویت می‌شود

گردشگری عشایری در استان تقویت می‌شود

دوره‌های آموزشی لازم برای رفع مشکلات اقتصادی، توانمندسازی خانواده‌های عشایر، معرفی تولیدات صنایع‌دستی و محصولات غذایی آنها برگزار خواهد شد تا مهارت‌های موجود در این زمینه تقویت شود و به جذب گردشگر در این حوزه کمک کند

کارنامه مطلوب مدیریت شهری و روستایی

کارنامه مطلوب مدیریت شهری و روستایی

اکنون که در آستانه شروع فعالیت دوره ششم شوراهای اسلامی با حضور شهرداران جدید قرار داریم، امیدوارم شوراها و شهرداران با برنامه ریزی متناسب با شاخص‌های مرتبط با هر منطقه بتوانند یک دوره چهارساله موفق را رقم بزنند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر