فرمانده انتظامی کرمان حمله اراذل و اوباش به کامیون ها را تکذیب کرد:

نزاع راننده کامیون ها برسر نوبت سوخت گیری    

فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری عوامل نزاع و درگیری در محور رفسنجان به انار خبر داد و گفت: فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر حمله اراذل و اوباش به کامیون ها کذب است.  
کد خبر: ۱۳۲۲۳۹۲


به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛سردار عبدالرضا ناظری اظهار داشت: در روز 26 خرداد ماه رانندگان 3 دستگاه کامیون به دلیل رعایت نکردن نوبت سوخت گیری در جایگاه سوخت شهر باغین در حومه کرمان باهم دچار اختلاف می شوند و بحث آنان به نزاع کشیده می شود.
 
وی افزود:پس از درگیری اولیه، رانندگان غیربومی دو دستگاه کامیون جایگاه را ترک و به مسیر خود به سمت استان های مرکزی کشور ادامه می دهند، راننده بومی کامیون سوم که به زعم خود مورد کتک کاری قرارگرفته بود برای انتقام جویی، با تهیه 2 دستگاه خودرو سواری و همراهی چند نفر از دوستانش، 2 دستگاه کامیون مورد نظر را تعقیب کرده و در نهایت در محور رفسنجان به انار محدوده دهستان بیاض دوباره نزاعی بین آنان رخ می دهد که طی آن یکی از رانندگان غیربومی مورد ضرب و جرح قرار می گیرد و خساراتی نیز به کامیون ها وارد می شود.
 
فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: تصاویر درگیری رانندگان کامیون ها به علت اختلاف بر سیر نوبت سوخت گیری، در فضای مجازی تحت عنوان حمله اراذل و اوباش به کامیونها در کرمان نشر پیدا کرده است که این موضوع کذب است و با منتشرکنندگان این فیلم نیز برخورد قانونی لازم انجام خواهد شد.
 
این مقام ارشد انتظامی استان در ادامه گفت: بلافاصله پس از تشکیل پرونده و هماهنگی لازم با مرجع قضایی، 4 نفر از عاملان این درگیری شناسایی و چند روز بعد در یکی از شهرستانهای همجوار دستگیر و 2 دستگاه خودرو از آنان که در این درگیری مورد استفاده قرار گرفته بود توقیف شد.
 
سردار ناظری،با اشاره به اینکه متهمان فاقد هرگونه سوء سابقه ای بودند افزود: این افراد در همان صحنه اولیه بایستی یا خویشتن داری، از نزاع و در گیری برای یک موضوع ساده خودداری می کردند و از مسیر قانونی برای احقاق حق خود اقدام می کردند.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها