jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۳۸۴   ۰۱ تير ۱۴۰۰  |  ۱۰:۵۸

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد

کشف ۳۰۰ هزار کیلوگرم موادمخدر در کشور در بهار امسال

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از کشف ۵۵۰۰ کیلوگرم مخدر شیشه در ماموریت‌های پلیس طی سه ماهه اول سال خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، سردار مجید کریمی در نشست خبری صبح امروز که در ستاد مرکزی ناجا برگزار شد، گفت: از ابتدای امسال تا پایان خردادماه ۳۰۰ هزار کیلوگرم موادمخدر معادل ۳۰۰ تن در سراسر کشور کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه مبارزه با موادمخدر شیشه یکی از اولویت‌های پلیس مبارزه با موادمخدر در سال ۱۴۰۰ است، گفت: امسال و طی سه ماه نخست سال ۵۵۰۰ کیلوگرم مخدر شیشه که عمدتا در افغانستان تولید شده بود، کشف وضبط شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

بزرگی می‌گفت اصلا خرید و فروش خانه و زمین در کربلا ایراد دارد. مگر نه این که سیدالشهدا (علیه السلام) وقتی رسید کربلا زمین را از صاحبانش خرید که خونش بر زمین خودش جاری شود؟ پس از ماجرای کربلا تکلیف زمین‌ها چه شد؟

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها