jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۲۳۶۶   ۰۱ تير ۱۴۰۰  |  ۱۰:۱۲

روز گذشته اظهارنظر مدیرعامل استقلال باعث ایجاد شبهه هایی در رابطه با استقلال شد.

 
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در مصاحبه ای اعلام کرد هرویه میلیچ مدافع این تیم به دلیل بدهی خود، پنجره نقل و انتقالات آنها را بسته است. برای همه این مسأله عجیب بود. چطور بازیکنی که خود در استقلال بازی می‌کند آنها را از خرید بازیکن محروم کرده است؟ دیروز اما مشخص شد منظور مددی لکیچ دستیار سابق فرهاد بوده و در واقع تشابه اسمی باعث اشتباه مدیرعامل استقلال شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها