jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۳۰۹   ۳۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۳۰

امارات متحده عربی در ادامه روند عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی مجوز آغاز به کار اولین شبکه تلویزیونی صهیونیستی در این کشور را صادر کرد.

به گزارش جام جم آنلاین، به نظر می رسد که روند عادی سازی روابط میان امارات و رژیم صهیونیستی وارد مراحل پیشرفته تری شده است. در همین راستا، اماراتی ها حتی در عرصه رسانه ای نیز روابط خود با صهیونیست ها را عادی کرده اند.

بر اساس این گزارش، شبکه صهیونیستی «i24NEWS» اعلام کرد که پس از توافق با مؤسسه رسانه ای «دبی» دفتر خود در این شهر را افتتاح کرده است. بنابراین، این اولین رسانه رژیم صهیونیستی است که فعالیت های خود را رسماً در امارات آغاز می کند.

این شبکه همچنین اخیراً توافقاتی با وزارت گردشگری امارات امضا کرده است تا یک سایت به نام خود در این وزارتخانه راه اندازی کند. در همین ارتباط، «منی المری» مدیر کل دفتر رسانه‌ای دبی ضمن دفاع از سیاست مذکور، گفته است: ابوظبی به توسعه روابط رسانه ای با تمامی مؤسسات و شرکت ها علاقه دارد.

گفتنی است، روابط میان امارات و رژیم صهیونیستی در اواسط ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ با وساطت دولت ایالات متحده آمریکا وارد فاز عادی سازی شد. دو طرف به همین منظور توافقنامه دوجانبه‌ای را امضا کردند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر