رئیس دفتر حماس در غزه:

زمان آزادی مسجدالاقصی نزدیک است

در پاسخ به تهدیدات نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی؛

حماس: دست مقاومت همچنان روی ماشه است

یک عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در پاسخ به تهدیدات اخیر نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان گفته است: دست مقاومت همچنان روی ماشه است.
کد خبر: ۱۳۲۲۳۰۸

به گزارش جام جم آنلاین، «سهیل الهندی» عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس به تهدیدات اخیر «نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، وی خطاب به نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: دست مقاومت همچنان روی ماشه است. رژیم صهیونیستی خود به خوبی می‌داند که گروه‌های مقاومت از امکانات و تسلیحات فراوانی برای رویارویی با آن برخوردار هستند.

این عضو ارشد حماس در ادامه یادآور شد: نفتالی بنت و دیگر مقامات رژیم صهیونیستی حتی در خواب و رؤیا هم تسلیم فلسطینیان در برابر خود را مشاهده نخواهند کرد. فلسطین پرچم سفید را در برابر صهیونیست‌ها بلند نمی‌کند.

الهندی همچنین تأکید کرد: اگر رژیم صهیونیستی یک بار دیگر بخواهد قدرت فلسطین را امتحان کند، ضرباتی به مراتب سخت‌تر از گذشته دریافت خواهد کرد. قدرت مقاومت امروز به مراتب بیش از گذشته است.

گفتنی است، پیشتر نفتالی بنت در سخنانی تهدیدآمیز گفته بود که حماس باید به عملیات‌های نظامی متفاوت رژیم صهیونیستی عادت کند! او همچنین ادعا کرده بود که صبر تل آویو در برابر شلیک موشک توسط مقاومت فلسطین پایان یافته است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها