jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۲۲۰۷   ۳۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۲:۳۷

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ از افزوده شدن دو ورزشکار و یک رشته به جمع کاروان اعزامی به بازی‌های پارالمپیک این دوره خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین ، هادی رضایی سرپرست کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک توکیو ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: براساس سیاست‌های اتخاذشده در ستاد بازی‌های توکیو 2020 و پس از انجام رکوردگیری، در بخش نابینایان و کم بینایان نورمحمد آرخی در رشته دوومیدانی و همچنین مهدی محمدی در رشته دوچرخه‌سواری به جمع ورزشکاران اعزامی به بازی‌های توکیو افزوده شدند.

رضایی خاطر نشان کرد: براین اساس جمع ورزشکاران فعلاً به عدد 61 نفر و جمع رشته‌ها نیز به عدد 10 رسیده است.

کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک توکیو در رشته‌های دوومیدانی، والیبال نشسته، پاراتکواندو، جودو، وزنه‌برداری، قایقرانی، تیراندازی، تیراندازی با کمان، بسکتبال باویلچر و دوچرخه سواری حضور دارد. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها