فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: از ماه‌ها قبل برنامه ریزی‌های دقیق به منظور تامین نظم و امنیت حداکثری انتخابات صورت گرفت.
کد خبر: ۱۳۲۱۸۶۵

به گزارش جام جم آنلاین، سردار حسین اشتری در حاشیه برگزاری کمیسیون قرارگاه انتظامی امام علی (ع)، اظهار کرد: حضور حماسی مردم عزیز و بزرگوار ایران اسلامی در روز گذشته پای صندوق‌های رای واقعا پرشور و حماسی بود؛ مردم باردیگر با آرمان‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری «مدظله العالی» تجدید بیعت کردند و نشان دادند که پای نظام و انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: این پیروزی بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی و ملت بزرگوار ایران اسلامی تبریک می‌گویم و برای ریاست محترم جمهوری و منتخب مردم نیز آرزوی موفقیت دارم.

فرمانده ناجا با اشاره به تمهیدات و اقدامات نیروی انتظامی به منظور تامین نظم و امنیت انتخابات از ماه‌ها پیش عنوان کرد: نیروی انتظامی از دی ماه سال گذشته اقدامات اولیه خود را برای تامین امنیت انتخابات روز گذشته، آغاز کرده و در واقع با راه اندازی قرارگاه انتظامی امام علی (ع) تامین نظم و امنیت انتخابات را دنبال کردیم.

وی با اشاره به برگزاری جلسات مستمر قرارگاه انتظامی امام علی (ع) با حضور اعضاء داخلی و برون سازمانی خاطر نشان کرد: جا دارد از همه اعضایی که در این قرارگاه حضور یافتند به ویژه عزیزانمان از بسیج تشکر کنم؛ برنامه ریزی‌های دقیق به منظور تامین نظم و امنیت حداکثری این انتخابات صورت گرفت و شاهد انتخاباتی امن و باشکوه بودیم.

سردار اشتری با اشاره به هماهنگی کامل نیروی انتظامی با بسیج و سپاه یادآور شد: امنیت بیش از ۷۰ هزار صندوق اخذ رای و بیش از ۶۹ هزار شعب را تامین کردیم؛ ۳۰۰ هزار نفر از همکارانم پای صندوق‌ های رای و در شعب اخذ رای حضور فعالی داشته و ۳۰۰ هزار نفر از دیگر همکارانم مسئول تامین امنیت شهرها، محلات و ... بودند و ماموریت خطیر خود را به نحو شایسته‌ای انجام دادند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تهیه اطلس امنیت انتخابات یادآور شد: پیش بینی‌های لازم در خصوص چگونگی تامین نظم و امنیت انتخابات صورت گرفته بود و ما بر مبنای اشراف و تسلط انتخاباتی و قدرت پیش بینی، ماموریت خود را به خوبی به سرانجام رساندیم و در واقع شاهد یک انتخابات امن بودیم.

وی افزود: همکارانم تا ۲ بامداد روز جاری پای صندوق‌ های رای بودند و در واقع این ماموریت تا پایان شمارش آرا و انتقال صندوق‌ های اخذ رای به فرمانداری‌ها و مراکز از پیش تعیین شده ادامه داشته است و همچنان آمادگی خودمان را حفظ کرده ایم.

سردار اشتری با بیان اینکه هیچ گونه مشکل امنیتی نداشته ایم، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی همواره در کنار مردم عزیز بوده و جا دارد از همکاری خوب مردم با فرزندان خود در نیروی انتظامی قدردانی کنم.

وی با اشاره به تلاش شبانه روزی آحاد فرماندهان و نیرو‌های پلیس به واسطه تامین نظم و امنیت انتخابات عنوان کرد: جا دارد از همکاران عزیزم به واسطه زحمات و تلاش‌های شبانه روزی قدردانی کنم؛ انصافا همکارانم از ماه‌ها قبل خود را برای برگزاری این ماموریت خطیر آماده کرده و پای کار بودند.

فرمانده ناجا گفت: همچنین از خانواده‌های همکارانم و اصحاب ر سانه به ویژه رسانه ملی که انعکاس دهنده تلاش‌های ایثارگونه نیرو‌های پلیس در سراسر کشور بودند نیز قدردانی می‌کنم.

سردار اشتری عنوان کرد: این حضور پرشور و حماسی مردم باردیگر دشمنان را مایوس کرده و قطعا خیرات و برکات بسیاری برای کشور و مردم دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها