در چارچوب رقابت های یورو 2020، در مهمترین بازی های امروز تیم ملی فوتبال انگلیس به مصاف اسکاتلند خواهد رفت و جمهوری چک و کرواسی با هم دیدار خواهند کرد.
کد خبر: ۱۳۲۱۵۸۵

به گزارش جام جم آنلاین، امروز در چارچوب هفته دوم رقابت های یورو 2020، 3 بازی در ساعات مختلف برگزار خواهد شد که در مهمترین آنها تیم ملی فوتبال انگلیس به مصاف اسکاتلند خواهد رفت.

از طرفی دیدار می توان انتظار داشت، بازی تیم ملی جمهوری چک با تیم ملی کرواسی نیز بسیار جذاب دنبال شد زیرا یاران مودریچ در اندیشه برد است و چک هم با پاتریک شیک به دنبال کسب دومین پیروزی و صعود به مرحله بعدی خواهد بود.

در جدول و گزارش زیر به صورت مختصر در خصوص بازی های امروز یورو 2020 صحبت خواهیم کرد:

 

انگلیس در برابر دشمن قدیمی / کرواسی باز هم ناامیدکننده خواهد بود؟

 

سوئد – اسلواکی

شاگردان یان اندرسن پس از بازی خوب مقابل اسپانیا و کسب یک امتیاز، حالا به دیدار با اسلواکی می اندیشد که در اولین مسابقه یک برد دلچسب به ثبت رساند.

سوئد با درخشش السکاندر ایزاک در بازی مقابل اسپانیا و ثبت یک عملکرد فوق العاده در خط تدافعی امیدهای هواداران را برای صعود زنده کرده و باید دید مقابل اسلواکی چه عملکردی از خود به ثبت می رساند.

سوئد که پیش از آغاز جام به یکی از شگفتی های این یورو نام گرفته بود، بازی منطقی برابر اسپانیا به ثبت رساند و حالا می خواهد با یک برد جواز صعود به مرحله بعدی را تا حد زیادی بدست آورد.

اما از طرف دیگر، اسلواکی نیز به مانند یوروی قبل نمایشی دیدنی را به ثبت رساند و باز هم فوتبال دوستان را شگفت زده کرد.

آنها در بازی نخست مقابل لهستانِ ناامیدکننده به برد 2 بر یک دست یافتند و توانستند اولین گام را با پیروزی پشت سر گذارند.

میلان اشکرینیار که در اینترمیلان عملکردی فوق العاده از خود به ثبت رساند در تیم ملی اسلواکی نیز شاهکار به پا کرد و انتظار می رود امروز نیز برابر سوئد نمایشی دیدنی از خود به ثبت رساند.

کرواسی – چک

دالیچ با اینکه ستارگانی بزرگ در تیم کرواسی در اختیار دارد ولی برابر انگلیس در بازی اول عملکردی ناامیدکننده داشت و همین عامل باعث شده تا انتظارات از یاران مودریچ به حداقل برسد.

تیم ملی کرواسی که در جام جهانی 2018 توانست به نایب قهرمانی دست پیدا کند، حالا به یک تیم قابل پیش بینی بدل شده و اگر می خواهد شانسی برای صعود داشته باشد، باید هر چه دارد در این مسابقه به اجرا گذارد.

خط دفاعی مسن کرواسی این ترس را به جان هواداران انداخته که مقابل «پاتریک شیک» زانو بزنند و خیلی زود دالیچ از جام خداحافظی کند ولی باید دید امروز کروات ها با ستارگانی مثل آنته ربیچ، لوکا مودریچ، ایوان پریشیچ و پتکوویچ چه نمایشی از خود به ثبت خواهد رساند.

اما چک که یکی از جالب ترین تیم دوره اول رقابت های یورو بود، با «پاتریک شیک» یکی از زیباترین گل های تاریخ یورو را به ثبت رساند.

چک در بازی مقابل اسکاتلند با اینکه کاملاً دفاع کرد و به حریف موقعیت های زیادی داد ولی توانست از تک موقعیت های خود نهایت استفاده را ببرد و با شایستگی 3 امتیاز را کسب کند.

حالا این تیم در اندیشه این است که حتی با یک امتیاز بتواند جواز صعود به مرحله بعد را تا حد خوبی کسب کند.

انگلیس – اسکاتلند

انگلیس در بازی اول مقابل کرواسی، بازی منطقی از خود به ثبت رساند و با درخشش «کلوین فیلیپس» و گلرنی رحیم استرلینگ توانست شروعی مقتدرانه از خود نشان دهد.

دیدار امشب آنها برابر اسکاتلند به شدت جذاب دنبال خواهد شد زیرا آنها دشمنی دیرینه هستند و همیشه بازی هایشان با زیبایی خاصی دنبال می شود.

دیدار یورو 96 و گلزنی آلن شیه رر و پل گسکویین همیشه یکی از جذاب ترین جدال های این 2 تیم در تاریخ فوتبال بوده و باید دید امسال تقابل آنها در یورو 2020 چگونه دنبال خواهد شد.

از طرفی اسکاتلند که در بازی نخست تماماً حمله کرد و نتوانست حتی یک گل به ثبت رساند برای صعود باید تیم ملی انگلیس را از پیش روی بردارد.

برای این امر بازیکنانی مثل آدامز، آمرسترونگ ، رابرتسون و مک گین بسیار نقش مهمی خواهند داشت و باید دید آیا می توانند عملکرد خوبشان در تیم های باشگاهی را در تیم ملی تکرار کنند یا خیر.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها