jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۵۳۰   ۲۷ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۵۶

روزنامه‌ای صهیونیستی فاش کرد، ده‌ها کماندو از یکی از یگان‌های فوق ویژه تکاوری رژیم صهیونیستی به «زردزخم» مبتلا شده‌ و به خانه‌هایشان فرستاده شده‌اند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» صبح امروز (پنجشنبه) فاش کرد، ده‌ها نظامی صهیونیستی در یکی از یگان‌های دریایی این رژیم به بیماری مسری پوستی موسوم به «زردزخم» یا «ایمپتیگو» مبتلا شده‌اند.

بر اساس این گزارش، در پی شیوع این بیماری، حدود ۶۰ کماندو از یگان «شایتت ۱۳» هفته گذشته به خانه‌هایشان فرستاده شدند.

روزنامه صهیونیستی مذکور تأکید کرد، حدود ۲۵ نظامی در یکی از پایگاه‌های دریایی به این بیماری مبتلا شده‌اند.

زرد زخم یا ایمپتیگو یک بیماری عفونی و واگیردار است که بر اثر تماس با فرد آلوده یا استفاده از وسایل مشترک منتقل می‌شود و گرما و رطوبت باعث تشدید آن می‌شود. از جمله علایم آن تاول، قرمزی شدید پوست، خارش، تب و تورم غدد لنفاوی است.

شایتت ۱۳ یکی از سه یگان تکاوری فوق ویژه نیروی دریایی رژیم صهیونیستی است که قابلیت حمله هوایی، زمینی و دریایی را دارد و از جمله وظایف آن حملات ضربتی دریایی و عملیات‌های پنهانی در عمق خاک دشمن است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها