jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۵۳۰   ۲۷ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۵۶

روزنامه‌ای صهیونیستی فاش کرد، ده‌ها کماندو از یکی از یگان‌های فوق ویژه تکاوری رژیم صهیونیستی به «زردزخم» مبتلا شده‌ و به خانه‌هایشان فرستاده شده‌اند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» صبح امروز (پنجشنبه) فاش کرد، ده‌ها نظامی صهیونیستی در یکی از یگان‌های دریایی این رژیم به بیماری مسری پوستی موسوم به «زردزخم» یا «ایمپتیگو» مبتلا شده‌اند.

بر اساس این گزارش، در پی شیوع این بیماری، حدود ۶۰ کماندو از یگان «شایتت ۱۳» هفته گذشته به خانه‌هایشان فرستاده شدند.

روزنامه صهیونیستی مذکور تأکید کرد، حدود ۲۵ نظامی در یکی از پایگاه‌های دریایی به این بیماری مبتلا شده‌اند.

زرد زخم یا ایمپتیگو یک بیماری عفونی و واگیردار است که بر اثر تماس با فرد آلوده یا استفاده از وسایل مشترک منتقل می‌شود و گرما و رطوبت باعث تشدید آن می‌شود. از جمله علایم آن تاول، قرمزی شدید پوست، خارش، تب و تورم غدد لنفاوی است.

شایتت ۱۳ یکی از سه یگان تکاوری فوق ویژه نیروی دریایی رژیم صهیونیستی است که قابلیت حمله هوایی، زمینی و دریایی را دارد و از جمله وظایف آن حملات ضربتی دریایی و عملیات‌های پنهانی در عمق خاک دشمن است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر