فرهنگ و هنر چه كاركردهایی در شكل‌گیری تصویر ذهنی مردم از نامزدهای انتخاباتی دارد و از این فرصت چه بهره‌ برداری‌هایی شده است

زیبایی‌شناسی در خدمت انتخابات

رئیس مجلس شورای اسلامی حضور در پای صندوق‌های رأی را صحنه‌ای دیگر از مشارکت مردم در تعیین سرنوشت کشور دانست.
کد خبر: ۱۳۲۱۴۲۷

به گزارش جام جم آنلاین، محمدباقر قالیباف در آستانه برگزاری انتخابات ریاست‌ جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد، افزود: فرصت مشارکت در انتخابات فرصتی است که مردم ما از طریق قانون اساسی و پیش‌بینی‌هایی که شده در اختیار دارند و این مهمترین فرصت برای تغییر پنجره تنفسی مدیریتی در کشور است.

وی اضافه کرد: امروز ما شاهدیم که در کشور به علت ناکارآمدی‌ها و ضعف مدیریت، بسیاری از مشکلات روی زمین مانده و حل نشده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گرانی، تورم و مشکل اشتغال از موضوعاتی است که مردم از آن‌ها چه در شهرها و چه در روستاها رنج می‌برند و هر کدام به نوعی، سرمایه‌گذار یا کارگر به نوعی از این مشکلات رنج می‌برند و اینجا حق با مردم ماست و ما حق را به آن‌ها می‌دهیم.

قالیباف افزود: آن‌ها حق دارند که مطالبه‌گری کنند، ولی اگر ما بخواهیم بر این مشکلات فائق شویم، هیچ راهی جز این نداریم که مشارکت جدی در انتخابات داشته باشیم و با یک انتخاب درست و صحیح به این نابسامانی‌ها پایان دهیم.

وی گفت: بنده به عنوان یک خدمتگزار و نماینده مردم عرض می‌کنم، کشور ما این ظرفیت را برای حل مشکلاتش دارد و من بارها و بیش از دو دهه است که مرتب این موضوع را عرض کرده‌ام که این مشکلات از ضعف مدیریت ماست و با مشارکت و انتخاب درست مشکلات حل می‌شود.

قالیباف افزود: من قول می‌دهم انشاالله با حضور شما در پای صندوق‌های رأی و انتخاب درست، ما هم به عنوان نمایندگان شما در مجلس شورای اسلامی خود را مکلف و موظف می‌کنیم که خواسته‌های شما را در دولت آینده پیگیری کنیم و آن‌ها را تحقق بخشیم.

رئیس مجلس اضافه کرد: امیدوارم روز جمعه همه در کنار هم برای آینده ایران عزیز و سربلند و برای فرزندان خودمان پا به میدان بگذاریم و از خدا بخواهیم و تلاش کنیم که بر این مشکلات فائق آییم.

رئیس مجلس همچنین حضور در پای صندوق‌های رأی را صحنه‌ای دیگر از مشارکت مردم در تعیین سرنوشت کشور دانست.

قالیباف در پایان خاطرنشان کرد: مطمئنم همیشه مردم ایران چاره‌ساز بوده‌اند و حتماً این افتخار بزرگ را یک بار دیگر در کشورمان رقم خواهند زد.

منبع: مهر

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها