jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۴۰۲   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۷:۰۰

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت خبر داد؛

سقوط پاترول در دره / راننده جان باخت

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت از حادثه سقوط خودروی پاترول در دره ای در بزرگراه یادگار امام خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ احسان مومنی، رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت در گفتگو با فارس از سقوط سواری پاترول به داخل دره در بزرگراه یادگار و فوت راننده آن خبر داد.

سرهنگ مومنی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در ساعت 01:45 بامداد امروز در مسیر جنوب به شمال یادگار مقطع بهزاد داخل کوه مسیر صعب العبور یک دستگاه سواری پاترول که در این محدوده مشغول تردد بود به داخل دره سقوط کرده که متاسفانه راننده آن در دم فوت می‌کند.

وی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه 2 پلیس راهور پایتخت در محل حادثه حاضر شده و به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند؛ همچنین با حضور تیم اورژانس و اعلام فوت راننده پاترول، جسد وی به بالای جاده منتقل شد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور از شهروندان درخواست کرد: در مسیرهای سخت و دشوار و در تاریکی هوا شهروندان از تردد در این دسته از معابر خودداری کنند تا شاهد وقوع چنین حوادث تلخی نباشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر