jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۱۳۰۰   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۱:۵۷

باشگاه تراکتور به ادعای سرمربی سابق خود واکنش نشان داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس،‌ کمیته استیناف فدراسیون فوتبال حدود یک ماه قبل رای کمیته وضعیت را درباره پرونده شکایت علیرضا منصوریان از تراکتور تایید کرد و براین اساس باشگاه تبریزی به پرداخت ۱۹.۲۸۱.۳۸۴.۸۷۰ به سرمربی سابق خود ظرف مدت 10 روز محکوم شد.

این در شرایطی است که تراکتور تاکنون این مبلغ را به منصوریان پرداخت نکرده تا وی به تازگی مدعی شود پرونده را به AFC برده زیرا نمی‌تواند صبر کند تا اتفاقاتی که پس از ماجرای شکایتش از باشگاه نفت تهران رخ داد، تکرار شود.

اسماعیل گودرزی، معاون حقوقی باشگاه تراکتور درباره این ادعای منصوریان اظهار داشت: تا جایی که از طریق فضای مجازی مطلع شدیم وی رای کمیته وضعیت و استیناف را به AFC اطلاع داده و منتشر کرده اما شکایتی انجام نداده است. مگر چند بار باید از یک پرونده شکایت کند؟ یک بار در کمیته وضعیت شکایت کرد و رای آن هم صادر شد. البته ما هنوز ابلاغیه ای دریافت نکرده‌ایم. 

وی درباره آخرین وضعیت اعتراض مجدد باشگاه تراکتور به این پرونده توضیح داد: وقتی کارهایش انجام شد درباره اش صحبت می کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها