jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۱۷۰   ۲۵ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۷:۳۰

تقدیر فرمانده انتظامی پایتخت از مامور؛

پلیس شجاع مانع سرقت از طلافروشی شد

فرمانده انتظامی پایتخت از مأموری که مانع از سرقت از طلافروشی شده بود تقدیر کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ از اقدام شجاعانه و پیشدستانه یکی از ماموران این فرماندهی که مانع از سرقت از یک طلافروشی در تهران شده بود، قدردانی کرد.

سردار رحیمی در حاشیه کمیسیون عملیات با قدردانی از اقدام شجاعانه یکی از ماموران این فرماندهی که با حضور به موقع خود مانع از سرقت یک واحد طلافروشی شده بود، بیان داشت: ماموران ما در عرصه های مختلف نشان دادند که در حقیقت خدمتگزار مردم عزیزمان هستند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه در سالهای اخیر هیچگونه سرقت خشنی در پایتخت نداشته ایم، گفت: با حضور فعال و هوشمندانه پلیس در عرصه های مختلف ابتکار عمل را از مجرمان گرفته ایم.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: در حال حاضر در بخش های مختلف طرح های مبتکرانه ای از جمله طرح رعد، کاشف، اقتدار، صاعقه و... به صورت هفته ای برگزار می شود که امنیت و آرامش را برای جامعه ما به همراه داشته است.

سردار رحیمی با اشاره به قدردانی از حضور به موقع و هوشمندانه این مامور وظیفه شناس، گفت: امنیت مردم گرانقدر مهم ترین دغدغه ما می باشد که با همه توان از آن دفاع خواهیم کرد.

گفتنی است در هفته گذشته با حضور به موقع مامور پلیس، سارقی که قصد سرقت از یک طلافروشی را داشت، دستگیر و تحویل مرجع قضائی شد.

در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و پاداش نقدی از این مامور فداکار قدردانی شد.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر