jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۱۶۶   ۲۵ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۶:۲۴

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور با بیان اینکه دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور کندوان حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه نشان می‌دهد، از بروز‌ ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین حدفاصل استاندارد تا مهرویلا خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ های کشور‌، بیان کرد: طبق اطلاعات 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

کماکان هشت جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور‌‌ خرم‌آباد-پل دختر، جاده قزوین-همدان در کیلومتر 110، جاده شهداد-نهبندان‌، محور دوآب - بلده در استان مازندران، محور فرعی شمشک-دیزین، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد و جاده پونل-خلخال، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور کرج - چالوس

وی بیان کرد: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه داریم.

آشوری درباره وضعیت تردد خودرو در دیگر محورهای تهران-شمال بیان کرد:‌ دوربین‌های نظارت تصویر‌ی در حال حاضر تردد روان در آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت‌ و محور‌های هراز و فیروزکوه در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

ترافیک سنگین در مسیر آزادراهی بین کرج و قزوین

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز‌ ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل استاندارد تا مهرویلا، از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل گلشهر تا امامزاده طاهر‌ خبر داد.

وی همچنین از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده پیکان شهر و ترافیک سنگین در محور شهریار - تهران محدوده زرنان خبر داد.

آشوری درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور بیان کرد: در حال حاضر در محورهای تهران-شمال و دیگر جاده‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

تردد خودرو در جاده‌ها بیشتر شد

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد‌‌‌‌ 2307 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 1.1 درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 15.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4‌ صبح ثبت شد.

آزادراه کرج-تهران با 138 هزار تردد پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

وی تصریح کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ ای در آزادراه کرج-تهران با 138 هزار تردد، آزادراه‌‌ ‌تهران-کرج‌ با 131 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 120 هزار تردد‌ ثبت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها