title
مدیر پخش فرآورده های نفتی هرمزگان با حضور در سامانه سامد استانداری به سوالات شهروندان در حوزه درخواست و توزیع فرآورده های نفتی پاسخ گفت.
کد خبر: ۱۳۲۱۱۲۳
به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان،مدیر پخش فرآورده های نفتی هرمزگان با حضور در سامانه سامد استانداری به سوالات شهروندان در حوزه درخواست و توزیع فرآورده های نفتی پاسخ گفت.

عبدالله احمدی کمرپشتی مدیر منطقه هرمزگان به دعوت مدیر مرکز سامد استانداری در این مرکز حاضر شد و به سوالات تلفنی شهروندان هرمزگانی در موارد مربوط به وظایف شرکت ملی پخش فرآورده نفتی پاسخ گفت.

مدیر منطقه هرمزگان در این برنامه که بیش از ۲ساعت به طول انجامید به سوالات شهروندان درباره سهمیه سوخت نفت سفید در ایام سرد سال، مدارک لازم برای اعطای مجوز جایگاه عرضه سوخت، طرح ثبت نام الکترونیک گاز مایع و وضعیت جایگاه های عرضه نفتگاز پاسخ گفت.

برگزاری این نشست مجازی از چند روز قبل در رسانه های عمومی و گروه ها و شبکه های اجتماعی به مردم استان اطلاع رسانی شده بود.

در این جلسه باقری معاون بازرگانی و صادقیون رئیس روابط عمومی ، مدیر منطقه هرمزگان را همراهی کردند.

گفتنی است سامانه الکترونیک ارتباط مردم با دولت که به اختصار سامد نام دارد پل ارتباطی مردم با سازمان های دولتی است و براساس دستورالعمل نهاد ریاست جمهوری درباره ضرورت پاسخگویی مسولین به مردم برنامه ریزی شده است.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها