jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۱۳۲۰۹۳۴   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۷:۰۳

تیم ملی بسکتبال ایران در بازی مقابل عربستان در مسابقات انتخابی کاپ آسیا ۲۰۲۱،‌ «ترن اوور»های زیادی را داشت تا با نتیجه‌ نزدیک به برد برسد.

به گزارش جام جم آنلاین، تیم‌ ملی بسکتبال ایران در آخرین بازی‌ خود از مسابقات انتخابی کاپ آسیا ۲۰۲۱ اندونزی، با نتیجه ۷۰ - ۶۴ عربستان را شکست داد تا به عنوان صدرنشین گروه E جواز حضور در این رقابت‌ها را کسب کند.

بازی پر اشتباه بسکتبال ایران مقابل عربستان / گبر ستاره زمین شد

در این دیدار ارسلان کاظمی بازیکن پست چهار تیم‌ ملی ایران در انتهای این دیدار با تاثیرگذاری ۲۷ ستاره زمین شد. او در این مسابقه ۸ امتیاز، ۸ ریباند، ۶ پاس گل، ۵ تود ربایی و یک دفاع داشت.

طبق آمار منتشر شده، تیم ملی ایران در این بازی ۲۹ امتیاز از ترن اوورهای حریف، ۲۳ امتیاز از ضد حمله و ۱۱ امتیاز از موج‌ دوم حمله کسب کرد. در مجموع ۵۰ امتیاز ایران از داخل منطقه رنگی‌ و ۳۲ امتیاز از پرتاب‌های پیرامونی کسب شد.

تیم ملی عربستان نیز ۷ امتیاز از ترن اوورهای حریف، ۲ امتیاز از ضد حمله و ۱۲ امتیاز از موج‌ دوم حمله کسب کرد. در مجموع ۳۰ امتیاز عربستان از داخل منطقه رنگی‌ و ۲۴ امتیاز آن‌ها از پرتاب‌های پیرامونی به دست آمد.

ایران ۲۷ ریباند در دفاع و ۱۰ ریباند در حمله به دست آورد که سهم زیادی از این ریباندها برای ارسلان‌ کاظمی بود. قطر نیز ۲۴ ریباند در دفاع و ۱۷ ریباند در حمله داشت.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر