jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۱۳۲۰۹۰۶   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۵:۰۸

مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در بیانیه ای، جامعه کارگری را دعوت به حضور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کرد.

 
 
بیانیه مدیر عامل چادرملو در آستانه انتخابات
 
 
مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در بیانیه ای، جامعه کارگری را دعوت به حضور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کرد.
 
در این بیانیه آمده است:
 

امروز در دوران بلوغ شجره طیبه  انقلاب اسلامی و در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که  شاهد صف آرایی دشمنان این سرزمین کهن هستیم  حضور پرشور عموم ملت فهیم ایران در پای صندوقهای رای فرصتی برای تبلور اراده ملی و مظهر پویایی و بالندگی ایران همیشه سربلند ماست . گر چه  برخی ناکارآمدی ها و سوء مدیریتها و از سویی تحریمهای ظالمانه دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام، جامعه را در تنگنا قرار داده است، اما همگان می‌دانند راه برون رفت از این بحرانها عدم مشارکت در انتخابات نیست، بلکه با حضوری آگاهانه در پای صندوقهای رأی و انتخاب فردی شایسته برای ساماندهی و رفع  مشکلات کشور، پایبندی خود به آرمانهای والای بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و خون هزاران شهید انقلاب و دفاع مقدس و تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام و بذر یأس و نا امیدی را در دل دشمنان پراکنده  می نمائیم.

 بنده نیز به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ کارگری به ویژه همکاران خود در واحدهای صنعتی و معدنی چادرملو که همواره در جهت رونق و آبادانی کشور و قطع وابستگی از بیگانگان در سنگر تولید مجاهدت می نمایند دعوت نموده تا برای نمایش استقامت و پایداری در برابر زیاده خواهان و طمع ورزان این مرزو بوم با حضور پرشور خود در انتخابات، بار دیگر سربلندی و صلابت فرزندان  ایران زمین را در برابر  جهانیان به منصه ظهور برسانیم.

 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: