jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۰۲۸۴   ۲۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۴:۲۸

معاون دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به اهمیت مقاومت، تأکید کرد که از زمان انتفاضه، ملت فلسطین تا به امروز بر توانمندی خود افزوده و پیروزیهایی به دست آورده است.

به گزارش جام جم آنلاین، «نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب الله لبنان تأکید کرد که نتیجه مقاومت مردم این کشور، خیزش ملت فلسطین بود.

شبکه خبری المنار به نقل از قاسم گزارش داد: «ملت فلسطین مشاهده کرد که برادرانشان با امکانات ناچیز موفق شدند در برابر دشمن اسرائیلی به پیروزی برسند».

وی تصریح کرد، از زمان انتفاضه، ملت فلسطین تا به امروز بر توانمندی خود افزوده است و پیروزیهایی به دست آورده است.

این مسئول حزب الله با بیان اینکه به فضل مقاومت، ملت های عرب به پا خاستند، خاطر نشان کرد: «لبنانِ ضعیف، امروز قدرتمند شده است... همه اینها به برکت مقاومت است».

قاسم با اشاره به توانمندی مقاومت در بازدارندگی در برابر دشمن صهیونیستی، تصریح کرد: «برخی از نتایج مقاومت را در [نبرد] شمشیر قدس دیدیم که در فلسطین صورت گرفت».

وی با تأکید بر اینکه این نبرد، نقطه عطف واقعی است که تأثیر خود را در آینده بر جای خواهد گذاشت، گفت: «این نبرد، باعث وحدت مقاومت در سراسر فلسطین شد».

معاون دبیر کل حزب الله با بیان اینکه همه در فلسطین بر مقاومت به عنوان راهکار تأکید دارند، خاطر نشان کرد، مقاومت فلسطین، بازدارندگی در برابر دشمن را تثبیت کرد.

قاسم در پایان گفت که آسان نیست که دولت رژیم صهیونیستی تصمیم گرفت راهپیمایی موسوم به «راهپیمایی پرچم» را به تأخیر بیاندازد.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها