رئیس مرکز مدیریت راه‌ های مازندران:

محور هراز بارانی است / ترافیک عادی

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور کندوان حدفاصل بیلقان تا سرودار، محور هراز محدوده مشاء و پلور و محور فیروزکوه محدوده شهر دماوند نشان می‌دهد.
کد خبر: ۱۳۱۹۳۱۵

به گزارش جام جم آنلاین، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، تصریح کرد: طبق اطلاعات 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

«کاهش ایمنی» عامل انسداد هشت جاده کشور

وی با اشاره به انسداد هشت جاده به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، گفت: در حال حاضر جاده شهداد-نهبندان‌، محور رباط پشت بادام - بیاضه در استان یزد، محور فرعی شمشک-دیزین، محور‌‌ خرم‌آباد-پل دختر، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده قزوین-همدان در کیلومتر 110، جاده پونل-خلخال و محور دوآب - بلده در استان مازندران، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

آزادراه تهران-کرج کماکان پرترددترین جاده کشور

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با 126 هزار تردد‌، آزادراه‌‌ کرج-قزوین با 114 هزار تردد و آزادراه کرج-تهران با 109 هزار تردد، ثبت شد.

کاهش 15 درصدی ترافیک جاده ها در شبانه روز گذشته

آشوری اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد‌‌‌ 2281 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 14.8 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 11.7 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

ترافیک سنگین در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ ها گفت: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کندوان مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا سرودار، ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده های مشاء و پلور و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند نشان می‌دهد.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اضافه کرد: در حال حاضر در مسیر ‌رفت و برگشت‌ آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت تردد ‌روان است.

ترافیک سنگین در محورهای تهران به بومهن، فشم و لواسان و امام زاده داود

آشوری همچنین از بروز ترافیک سنگین در محور قدیم تهران – بومهن محدوده پل جاجرود خبر داد.

وی از ترافیک سنگین در محور تهران - فشم حدفاصل زردبند تا رودک و محور تهران - لواسان گفت و افزود: در حال حاضر در محور تهران – امامزاده داود محدوده سولقان ترافیک سنگین است.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور درباره وضعیت جوی جاده ها بیان کرد: در حال حاضر در جاده‌های تهران-شمال و دیگر جاده‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها