jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۱۳۱۸۳۶۱   ۰۹ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۷:۰۴

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ:

مشترکان پایتخت با صرفه جویی در مصرف برق به صنعت برق کمک کنند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از مشترکان پایتخت خواست تا با صرفه جویی در مصرف برق، کمک کنند تا تابستان گرم امسال با حداقل مشکل، سپری شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از شرکت توزیع برق تهران بزرگ، حسین صبوری، مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: مشترکان محترم پایتخت همان طور که مستحضر هستید استفاده بی رویه رمز ارزهای غیر مجاز از شبکه برق، افزایش بی سابقه دما و ورود گرمای زودرس و هم چنین کاهش بارندگی‌ ها، باعث بروز برخی از مشکلات در صنعت برق کشور شده است. بروز خاموشی‌ های پراکنده در سطح کشور و هم چنین پایتخت، مشکلاتی برای شهروندان به وجود آورده است که خوشبختانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با تمام توان و قوا با همکاری و مدیریت مصرف مشترکان محترم، اقدام به کاهش خاموشی‌ها کرده است.

وی افزود: از آن جایی که تأمین برق مستمر و پایدار نیازمند همدلی و همراهی تک تک شما شهروندان است، بنابراین برای تحقق این موضوع رعایت توصیه‌های مدیریت مصرف در بخش خانگی، تجاری، صنعتی و غیره ضروری است، تا با این راهکارها خاموشی‌ها به حداقل و حتی صفر برسد. به این ترتیب خواهشمند است با صرفه جویی خود، ما را در این امر یاری کنید.

به گفته این مقام مسئول، هم چنین این شرکت تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا بخش‌های مهم از جمله بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دارای برق پایدار و مستمر باشند، اما ضروری است تمامی این مراکز دارای مولدهای اضطراری آماده به کار باشند. در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تمامی مشترکان فهیم پایتخت، امیدواریم با همراهی شما برق تابستان گرم سال جاری را با حداقل مشکل تأمین کنیم.

گفتنی است فایل جدول برنامه خاموشی احتمالی در سایت شرکت به نشانی www.tbtb.ir و اپلیکیشن برق من بارگذاری شده است، که مشترکان می‌توانند با مراجعه به این سایت از برنامه احتمالی خاموشی منطقه خود مطلع شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها