در سال گذشته ، 224 واحد تولیدی و صنعتی عمده و جزء در استان قزوین اشتراک پذیری شدند که با گازرسانی به این واحد ها در مجموع تعداد مشترکین تولیدی و صنعتی در استان قزوین به 3 هزار و 126 واحد رسید.
کد خبر: ۱۳۱۸۲۵۴

به گزارش جام جم آنلاین قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیرعامل این شرکت، با اشاره به تلاش های انجام شده در زمینه توسعه گازرسانی به صنایع استان اظهار کرد: توسعه گازرسانی به واحد های تولیدی و صنعتی از اولویت های شرکت گاز استان قزوین است که بر همین اساس علاوه بر 224 واحدی که در سال 1399 گازدار شده اند امیدواریم بستر لازم برای گازرسانی به 181 واحد صنعتی دیگر نیز تا پایان سال فراهم شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان در خصوص اعتبار هزینه شده برای گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی گفت: هزینه عملیات گازرسانی به این 224 واحد 260 میلیارد ریال بوده است و بودجه پیش بینی شده برای 181 واحد تولیدی و صنعتی در دست اجراء نیز 490 میلیارد ریال است.

وی همچنین ضمن بیان اینکه فراهم سازی بسترهای لازم برای گازرسانی به تمامی صنایع و واحدهای تولیدی استان و تحویل حداکثری گاز به آن ها علاوه بر مزیت های ویژه زیست محیطی، کاهش آلایندگی هوا و صرفه جویی در مصرف سوخت های مایع می تواند نقش مهمی در تولید ملی و حمایت از تولید داشته باشد.

بوشهری در پایان از تحویل حدود یک میلیاردو 332 میلیون متر مکعب گاز در سال 99 به واحدهای تولیدی و صنعتی استان خبرداد و افزود: این میزان مصرف، نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش7 درصدی را نشان می دهد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها