jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۱۸۰۷۳   ۰۸ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۱:۵۷

ارتش یمن بر ده‌‌ها موضع در جنوب غرب عربستان سعودی تسلط پیدا کرد

صحنه های وحشتناک از نبرد تن به تن در یمن (فیلم)

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در پی عملیاتی موفق، بر ده‌ها موضع در جنوب عربستان سعودی تسلط پیدا کردند‌.

صحنه های وحشتناک از نبرد تن به تن در یمن (فیلم)
 
به گزارش جام جم آنلاین، منابع یمنی، شامگاه جمعه، از تسلط ارتش و کمیته‌های مردمی یمن بر ده‌ها موضع در جنوب غرب عربستان سعودی خبر دادند.

پایگاه خبری «الاعلام الحربی» شاخه یمن گزارش داد که مجاهدان ارتش و کمیته‌های مردمی یمنی در قالب چند عملیات تهاجمی گسترده ده‌ها موضع را در محور جیزان (جازان) در خاک عربستان سعودی آزاد کرده‌اند.
در ادامه این گزارش آمده است که نیروهای یمنی توانسته‌اند نیروهای ارتش عربستان سعودی، مزدوران سودانی و دیگر مزدوران متجاوز مستقر در خطوط مرزی را در این عملیات گسترده فراری دهند.
 
 
الاعلام الحربی با ثبت تصاویری از این عملیات‌ گسترده، تأکید کرد که نیروهای عربستان سعودی در این سلسله عملیات متحمل خسارت‌های سنگینی شده‌اند.
 
تعداد بازدید : 648

 
در این گزارش همچنین اشاره شده که در عملیات مذکور، یگان‌های مختلفی از ارتش یمن در آن مشارکت داشته‌اند و بیش از ۴۰ موضع آزاد شده است.
 
تعداد بازدید : 259

طبق این گزارش، فیلم کاملی از عملیات انجام شده در خاک عربستان سعودی عصر امروز در رسانه‌های یمنی منتشر خواهد شد.
 
تعداد بازدید : 362

یمنی‌ها مناطق «جیزان»، «نجران» و «عسیر» در جنوب عربستان سعودی را مناطق اشغالی می‌دانند که «علی‌ عبدالله صالح» اولین رئیس‌جمهور یمن پس از یکپارچه شدن جنوب و شمال این کشور آن را به عربستان سعودی واگذار کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر