jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۷۹۴۰   ۰۷ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۶:۰۲

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوی اسلامی ایران از ادامه اجرای طرح محدودیت تردد به شهرهای قرمز و نارنجی خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهور ناجا در گفتگو با فارس با بیان وضعیت عادی تردد در جاده‌ ها از ادامه اجرای طرح محدودیت تردد بر اساس مصوبات ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.

جانشین پلیس راهور ناجا تصریح کرد: بر اساس مصوبات ابلاغی و با توجه به رنگ بندی شهرها از لحاظ وضعیت کرونایی، محدودیت سفر به شهرهای قرمز و نارنجی ادامه دارد؛ بر این اساس خروج پلاک‌های بومی از شهرهای قرمز و نارنجی و ورود پلاک‌ های غیر بومی به این دسته از شهرها ممنوع بوده و جریمه یک میلیون تومانی و ۵۰۰ هزار تومانی در انتظار متخلفان خواهد بود.

وی با بیان این مطلب که علاوه بر استقرار تیم‌های گشتی پلیس راه و راهور ناجا، دوربین‌های هوشمند جاده ای نیز علاوه بر مدیریت ترافیک، رصد تردد و اعمال جریمه رانندگان متخلف را بر عهده دارند خاطرنشان کرد: اعمال ممنوعیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ صبح در تمام شهرها با رنگ بندی‌های متفاوت قرمز نارنجی، زرد و آبی کرونایی پابرجا بوده و متخلفان جریمه ۲۰۰ هزار تومانی خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها