jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۱۷۹۰۲   ۰۷ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۶:۰۶

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان از انهدام باند4 نفره فروشندگان سلاح و مهمات و کشف 9 قبضه سلاح جنگی و شکاری خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛سرهنگ عبدالعلی روانبخش گفت: در اجرای طرح برخورد قاطع با مخلان نظم و امنيت ، ماموران پليس امنيت عمومی  با رصد های اطلاعاتی صورت گرفته از فعاليت باند خريد و فروش سلاح های جنگی و شکاری غیرمجاز در کرمان مطلع شدند.

وی افزود: در ادامه تحقيقات پليسی مشخص شد، فروشنده اصلی این باند فرا استانی و سابقه دار بوده و در کار خرید و فروش سلاح و مهمات فعالیت دارد و تعدادی سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز تهيه و به فردی در استان کرمان فروخته و در مکانی مخفی کرده است.

سرهنگ روانبخش تصریح کرد:ماموران موفق شدند با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه متهمان را شناسایی و سرکرده و3 عضو دیگر این باند را که همگی سابقه دار بودند در استان کرمان شناسایی و در دو عملیات جداگانه دستگیر کنند.

اين مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در بررسی از مخفيگاه متهمان، 7 قبضه سلاح شکاری ، 2 قبضه کلت کمری و مقداری مهمات جنگی که به طرز ماهرانه ای در وسایل منزل جاساز شده بود، 4 تیغه سلاح سرد ، مقادیری مواد مخدرو 4 عدد سیم کارت از منزل متهمان کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به اينکه يکی از ابزارهای مخل نظم وامنيت اجتماعی ،قاچاق سلاح و مهمات است؛افزود: امنيت و آرامش مردم خط قرمز پليس بوده و نيروی انتظامی با کسانی که از اين خط قرمز عبور کنند برابر با قانون و در راستای مطالبه به حق مردم قاطعانه برخورد خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.

نیازمندی ها