jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۷۷۴۰   ۰۵ خرداد ۱۴۰۰  |  ۲۰:۳۰

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت ازکشف محموله سیگار قاچاق از یک دستگاه اتوبوس مسافربری در پایانه غرب خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ جلیل موقوفه ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفتگو با فارس از کشف سیگار قاچاق‌ از یک دستگاه اتوبوس در پایانه غرب خبرداد.

سرهنگ موقوفه ای در تشریح خبر فوق اظهار داشت: ماموران پلیس کلانتری 209 پایانه غرب با کسب خبری مبنی بر حمل و قاچاق مقادیری سیگار خارجی توسط یک دستگاه اتوبوس، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار داده و ضمن هماهنگی قضائی در بازرسی از اتوبوس مورد نظر 46 هزار و 600 نخ سیگار و تعداد دو دستگاه LED قاچاق را کشف کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه ارزش این محموله یک میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها