jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۷۷۲۵   ۰۵ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۴۲

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور از بروز ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور، آب اسک و شاهاندشت و بایجان و مسیررفت و برگشت محدوده سه راهی چلاو خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ های کشور‌، بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک در آزادراه تهران-کرج-قزوین و آزادراه کرج-تهران

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور از بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین حدفاصل پل کلاک تا مهرویلا و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده پل فردیس تا پل کلاک خبر داد.

هشت جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

وی اظهار داشت: در حال حاضر جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور‌‌ خرم‌آباد-پل دختر، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده پونل-خلخال، محور رباط پشت بادام - بیاضه در استان یزد، جاده شهداد-نهبندان و محور فرعی شمشک-دیزین، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

آشوری گفت: همچنین محور دوآب - بلده در استان مازندران به دلیل نبود ایمنی مسدود است.

آزادراه تهران-کرج با 124 هزار تردد پرترددترین جاده کشور در شبانه‌روز گذشته

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با 124 هزار تردد، آزادراه کرج-تهران با 123 هزار تردد و آزادراه قزوین‌-کرج با 111 هزار تردد، ثبت شد.

ترافیک سنگین در برخی مقاطع محورهای هراز و کندوان

وی گفت: در حال حاضر در مسیر رفت و برگشت محورهای فیروزکوه، آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران - شمال، در مسیر رفت و برگشت، تردد روان است.

آشوری از بروز ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور، آب اسک و شاهاندشت و بایجان و مسیر رفت و برگشت محدوده سه راهی چلاو خبر داد.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور از بروز ترافیک سنگین در محور کندوان مسیر رفت و برگشت محدوده تونل کندوان خبر داد.

باران در جاده های 11 استان

وی درباره وضعیت جوی جاده‌ها تصریح کرد: در حال حاضر در جاده‌های تهران-شمال بارش گزارش شده است.

آشوری از بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان‌های اردبیل، اصفهان، سمنان، قزوین، گیلان، گلستان، همدان، مازندران، البرز، تهران و آذربایجان غربی خبر داد.

ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 18 تا 19

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد‌‌‌ 2245 دستگاه ترددشمار فعال جاده‌ای، نسبت به روز قبل یک درصد کاهش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ ها 16.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها