jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۷۰۸۷   ۰۲ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۹:۴۶

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت خبر داد؛

انهدام باند۶ نفره سرقت لوازم خودرو / اعتراف به ۳۰۰ فقره سرقت

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند ۶ نفره سرقت لوازم داخل خودرو خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفتگو با فارس از دستگیری اعضای باند 6 نفره سارقان لوازم و محتویات داخل خودرو خبر داد.

سرهنگ کارآگاه عزیزخانی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: با دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت مجدد یکی از مجرمان حرفه ای و تشکیل باند سرقت لوازم خودرو و پایش های اطلاعاتی مشخص شد متهم با همکاری 4 نفر از همدستانش لوازم داخل خودروها را سرقت کرده و با همکاری یک مالخر به فروش می‌رسانند.

وی با اشاره به شناسایی پاتوق سرکرده باند، تصریح کرد: با هماهنگی قضائی تیمی از کارآگاهان به مخفیگاه متهم اعزام و موفق شدند وی را در مخفیگاهش دستگیر کرده و در بازرسی تعداد زیادی اموال مسروقه را کشف کنند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران افزود: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مخفیگاه سایر متهمان نیز شناسایی شد و ضمن دستگیری سارقان در عملیات های مستقل و منسجم، در بررسی بیشتر از مخفیگاه آنان مقادیری اموال سرقتی کشف شد و متهمان نیز به فروش اموال سرقتی به مالخری در بریانک اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه مالخر اموال مسروقه در بریانک دستگیر شد خاطرنشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی اعضای این باند 6 نفره به 300 فقره سرقت لوازم خودرو و خرید و فروش اموال سرقتی اعتراف کرده و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها