jamejamonline
استانها تهران کد خبر: ۱۳۱۶۷۹۰   ۰۲ خرداد ۱۴۰۰  |  ۰۸:۴۷

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران

تهرانی‌ها مشکلات مدارس از ثبت نام تا شهریه را اطلاع دهند

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: سامانه‌ای در بستر شبکه «شاد» برای ارتباطات مردمی و بیان مسائلی اعم از رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی در حوزه‌های امتحانی، مشکلات ثبت‌نام، دریافت شهریه در مدارس راه‌اندازی شده است.

تهرانی‌ها مشکلات مدارس از ثبت نام تا شهریه را اطلاع دهند
 
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، مسعود ثقفی اظهارداشت: اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران در راستای برقراری ارتباطات شفاف و بدون واسطه میان فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیا اقدام به راه‌اندازی سامانه‌ای به نام Tehranedubox@ در بستر شبکه «شاد»(شبکه آموزش دانش‌آموزی) کرده است.

وی گفت: فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیا می‌توانند پیام‌های نوشتاری، صوتی و تصویری خود را در مورد مسائل مربوط به آموزش و پرورش شهر تهران اعم از رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی در حوزه‌های امتحانی، مشکلات ثبت‌نام، دریافت شهریه و سایر موارد را به صورت مستقیم از طریق این سامانه ارسال کنند.
ثقفی افزود: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به صورت دائم این سامانه را رصد کرده و به تمامی مواردی که از این طریق ارسال می‌شود، رسیدگی ویژه خواهد شد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران بیان کرد: هر گونه پیام نوشتاری، صوتی یا تصویری که ارسال می‌شود، مشخصات کامل محلی که درباره آن اعتراض صورت گرفته باید اعلام شود تا بدانیم اعتراض در مورد کدام مدرسه، حوزه امتحانی، منطقه و نشانی است تا بتوانیم موضوع را پیگیری کنیم.
ثقفی اظهارداشت: هیچ لزومی برای اینکه فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیا در بیان مشکلات به این سامانه نام و مشخصات خود را اعلام کنند وجود ندارد، اطلاعات محرمانه است و ما هم رسیدگی فوری و دقیق به موارد ارسالی خواهیم داشت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.

نیازمندی ها